о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

М╕ська аф╕ша

ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ ТА ГОСТ╤ НАШОГО М╤СТА!

Запрошу╓мо вас на фестиваль творчост╕ ПРИЛУКИ-FEST!
ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ ТА ГОСТ╤ М╤СТА!

08 вересня 2018 року на м╕ському стад╕он╕ "Супутник" в╕дбудуться заходи з нагоди в╕дзначення Дня ф╕зично╖ культури ╕ спорту.

Початок о 10:00.

У рамках свята вперше проводитиметься м╕ська Спартак╕ада серед громадських орган╕зац╕й. Ваш╕й уваз╕ будуть представлен╕ змагання з м╕н╕-футболу, паркового волейболу, шашок, наст╕льного тен╕су, бадм╕нтону, перетягування канату та армспорту.

Радо в╕татимемо вас на свят╕!

В╕дд╕л с╕м'╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради


ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ ТА ГОСТ╤ М╤СТА!

7 вересня 2018 року, о 14:00 годин╕ у виставков╕й зал╕ музею в╕дбудеться в╕дкриття виставки картин «Втеча з мряки – 2» у техн╕ц╕ «ошибана» рукод╕льниц╕ Людмили Григор╕вни Матяш.

Людмила Григор╕вна мати загиблого у зон╕ АТО Матяша Григор╕я Володимировича.

На виставц╕ будуть представлен╕ картини, мальован╕ кв╕тами або як його ще називають – живопис рослинами. Суть цього мистецтва поляга╓ в збор╕ та засушуванн╕ п╕д пресом кв╕т╕в, трав, листя, кори, наклеюванн╕ ╖х на основу. Дана техн╕ка здатна не т╕льки зац╕кавити д╕тей ╕ дорослих, а й стати захопленням на все життя, так як це стало захопленням майстрин╕ – Людмили Матяш.
ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ ТА ГОСТ╤ НАШОГО М╤СТА!

Запрошу╓мо вас 23-24 серпня 2018 року взяти участь у загальном╕ських заходах з нагоди в╕дзначення Дня Державного Прапора Укра╖ни та 27-╖ р╕чниц╕ незалежност╕ нашо╖ держави.
ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ ТА ГОСТ╤ НАШОГО М╤СТА!

З нагоди святкування Дня Конституц╕╖ Укра╖ни запрошу╓мо вас на урочистий м╕тинг “Живи моя державо, процв╕тай м╕й р╕дний краю!”, який в╕дбудеться 27 червня о 09:00 на майданчику б╕ля пам`ятника Т.Г.Шевченку.
ЗАПРОШУ╢МО НА ВИСТАВКУ ╤ГРАШОК "ПОВ╤Р У СЕБЕ"

30 травня 2018 року о 14:00 у виставковому зал╕ музею в╕дбудеться в╕дкриття благод╕йно╖ виставки Андр╕я Л╕сового «Пов╕р у себе». Ус╕ зароблен╕ кошти в╕д виставки будуть перерахован╕ на л╕кування Даш╕ Сараненко.

На виставц╕ буде представлено близько 100 дитячих ╕грашок р╕зних пер╕од╕в, як╕ колекц╕ону╓ Андр╕й Л╕совий.


Запрошу╓мо вс╕х бажаючих на виставку, яка д╕ятиме м╕сяць до 30 червня 2018 року.

За ╕нформац╕╓ю Прилуцького кра╓знавчого музею ╕м. В.╤. Маслова


ЗАПРОШУ╢МО НА "Н╤Ч У МУЗЕ╥"

Прилуцький кра╓знавчий музей уже вкотре долуча╓ться до проведення М╕жнародно╖ акц╕╖ «Н╕ч у музе╖». З ц╕╓╖ нагоди 18 травня 2018 року о 18:00 у виставковому зал╕ в╕дбудеться в╕дкриття виставки художн╕х роб╕т з колекц╕╖ Прилуцького кра╓знавчого музею.

На заход╕ будуть представлен╕ роботи майстр╕в, як╕ можна побачити в найкращих музеях Укра╖ни та св╕ту: серед них картини Глущенка, Зарецького, Нарбута, Страт╕лата, ╤вахненка, Дерегуса та багатьох ╕нших в╕домих художник╕в. Оп╕сля, запрошу╓мо вс╕х бажаючих на веч╕рню екскурс╕ю ╕сторичною частиною м. Прилуки, де Ви д╕зна╓теся та╓мниц╕ та легенди древнього м╕ста Прилуки.

Вх╕д в╕льний, початок о 18:00 годин 18 травня.


ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ!

    Запрошу╓мо Вас 9 березня на 11:00 до пам`ятника Т.Г.Шевченку на урочисте з╕брання з нагоди 204-о╖ р╕чниц╕ з дня народження Великого кобзаря “Шевченко — наш. В╕н для ус╕х стол╕ть”.


ЗАПРОШУ╢МО ВС╤Х ПРИЛУЧАН ТА ГОСТЕЙ М╤СТА В╤ДВ╤ДАТИ СВЯТО ВЕСНИ!Також цього дня ╕з 12:00 у фой╓ МБК д╕ятимуть виставки-продаж╕ товар╕в декоративно-прикладного мистецтва, кондитерських вироб╕в, презентац╕╖ косметичних бренд╕в, фото- та художн╕ виставки.


ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ ТА ГОСТ╤ НАШОГО М╤СТА!

27 лютого о 13:00 з нагоди в╕дзначення 100-р╕ччя в╕д дня народження Любов╕ Забашти у м╕ському Будинку культури в╕дбудеться л╕тературний веч╕р «Любов Забашта в серц╕ прилучан».

Запрошу╓мо вс╕х бажаючих долучитися до заходу!ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОД╤В XVII М╤ЖНАРОДНОГО МОЛОД╤ЖНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ
"МИСТЕЦЬК╤ БАРВИ"


1 лютого (четвер)

11.00 – в╕дкриття виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

учасник╕в фестивалю.

12.00 – урочисте в╕дкриття фестивалю.

12.30 – конкурсн╕ прослуховування:

ном╕нац╕я «Народний вокал» /колективи, окрем╕ виконавц╕/ – вс╕ в╕ков╕ категор╕╖;

ном╕нац╕я «Мистецька над╕я»;

ном╕нац╕я «Авторська п╕сня»;

ном╕нац╕я «Естрадний вокал» /соло/ – вс╕ в╕ков╕ категор╕╖.


2 лютого (п’ятниця)

10.00 – конкурсн╕ прослуховування:

ном╕нац╕я «╤нструментальний жанр» /колективи, окрем╕ виконавц╕/ – вс╕ в╕ков╕ категор╕╖;

ном╕нац╕я «Академ╕чний вокал» /соло, ансамбл╕/ – вс╕ в╕ков╕ категор╕╖;

ном╕нац╕я «Рок-музика».


3 лютого (субота)

10.00 – конкурсн╕ прослуховування:

ном╕нац╕я «Хореограф╕я» /колективи, окрем╕ виконавц╕/ – вс╕ в╕ков╕ категор╕╖;

ном╕нац╕я «Циркове мистецтво» /колективи, окрем╕ виконавц╕/ – вс╕ в╕ков╕ категор╕╖;

ном╕нац╕я «Естрадний вокал» /ансамбл╕/ – вс╕ в╕ков╕ категор╕╖.


4 лютого (нед╕ля)

14.00 – Гала-концерт «Друз╕ фестивалю» за участю гостей та переможц╕в XVII М╕жнародного молод╕жного фестивалю-конкурсу «Мистецьк╕ барви-2018» /нагородження лауреат╕в фестивалю/.


Екскурс╕йна програма (за бажанням) з 10:00 до 15:00:

1. Прилуцький кра╓знавчий музей (1 год.)

2. Оглядова екскурс╕я по м╕сту (1 год.)

3. В╕дв╕дування Густинського ж╕ночого монастиря (2,5 год.).

За дов╕дками звертатися в оргком╕тет фестивалю

ПЛАН ЗАГАЛЬНОМ╤СЬКИХ НОВОР╤ЧНИХ, Р╤ЗДВЯНИХ КУЛЬТУРНО-МАСОВИХ ЗАХОД╤В М.ПРИЛУКИ 2017-2018 РР.38кБ
Скачати


ДБАЙТЕ ПРО НАВКОЛИШН╢ СЕРЕДОВИЩЕ!

Пов╕домля╓мо, що побутов╕ елементи живлення, в народ╕ — батарейки, як╕ стали непридатн╕ до використання ╓ небезпечними в╕дходами, для ╖х утил╕зац╕╖ необх╕дно застосовувати в╕дпов╕дн╕ технолог╕╖.
Одна батарейка, що потрапила у навколишн╓ середовище забрудню╓ близько 20 кв.м. грунту та 400 л╕тр╕в п╕дземних вод. У сольових батарейках м╕ститься цинк, кадм╕й, натр╕й, синець, пасивне вуг╕лля ╕ двоокис марганцю, електрол╕т з хлориду амон╕ю.
В Укра╖н╕ за добу прода╓ться 15 тон елемент╕в живлення, а зда╓ться т╕льки 500 кг. Замислитесь, де залишки?!!
За п╕дтримки молод╕жно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Екоспектр” та Центрально╖ районно╖ б╕бл╕отеки з 2011 року у м╕ст╕ ╕ район╕ орган╕зовано збирання елемент╕в живлення, як╕ пот╕м централ╕зовано передаються на утил╕зац╕ю.
Мешканц╕ мають змогу здати батарейки безоплатно у Прилуцькому гуман╕тарно-педагог╕чному коледж╕ ╕м. ╤.Я.Франка (вул.Перемоги, 170), Центральн╕й районн╕й б╕бл╕отец╕(вул.Садова,35), Агротехн╕чному коледж╕ (вул.Ки╖вська, 178), магазин╕ ЕлектроСв╕тлоТехн╕ка (р╕г вулиць Ки╖вська та Земська), вестибюл╕ Прилуцько╖ районно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖(вул.Ки╖вська, 220), магазин канцелярських товар╕в (вул. Ки╖вська, 180), Прилуцькому об’╓днаному управл╕нн╕ Пенс╕йного фонду Укра╖ни.
Виконавчими органами м╕сько╖ ради плану╓ться розширення мереж╕ де приймаються елементи живлення так, щоб мешканц╕ кожного м╕крорайону мали змогу цив╕л╕зовано поводитись з побутовими
Якщо до поводження з побутовими елементами живлення особливих дозвол╕в не потр╕бно, то для збирання, збер╕гання та транспортування люм╕несцентних ламп необх╕дно отримати в╕дпов╕дн╕ дозволи. Так╕ дозволи(л╕ценз╕ю) ма╓ приватне п╕дпри╓мство “ОЗОН”, що знаходиться по вул.Пирятинськ╕й, 38, тому там ╕ приймають люм╕несцентн╕ лампи, але ця послуга ╓ платною. Б╕льш детальну ╕нформац╕ю по кожному окремому випадку можно отримати на п╕дпри╓мств╕ за телефоном 5-22-13.

Головний спец╕ал╕ст сан╕тарно-еколог╕чного контролю м╕сько╖ ради А.Г.БОЙЧЕНКОНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design