о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

- Проект ПРООН/╢С "М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду"

РЕАЛ╤ЗАЦ╤Я М╤КРОПРОЕКТ╤В В РАМКАХ ПРОГРАМИ ╢С/ПРООН "М╤СЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОР╤╢НТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ - III" В М.ПРИЛУКИ ЗА 2015 - 2017 РОКИ292кБ
Скачати


ОБЛАСН╤ ЗМ╤ ВИСВ╤ТЛЯТЬ РЕЗУЛЬТАТИ СП╤ВПРАЦ╤ З ╢С/ПРООН

Представники засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖ Черн╕г╕всько╖ област╕ 10 вересня взяли участь у прес-тур╕ за ╕н╕ц╕ативи ╢С/ПРООН, щоб особисто засв╕дчити та висв╕тлити для громади результати впровадження Проекту «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду». Попередньо зав╕тавши до Мало╖ Д╕виц╕ й побачивши здобутки ОСББ селища м╕ського типу, делегац╕я при╖хала до Прилук, де ознайомилася з учасниками Проекту ОСББ «Д╕амант» та «Дельта».
Куратор партнерського Проекту в нашому м╕ст╕, заступник м╕ського голови Олександр Сивенко розпов╕в журнал╕стам про ус╕ труднощ╕, що сп╕ткали учасник╕в «М╕сцевого розвитку»: посадовц╕в м╕сько╖ ради та городян, яких т╕сна сп╕впраця з представниками влади навчила д╕яти злагоджено, в╕рити у власн╕ сили та вт╕лювати перспективн╕ ╕де╖ за власно╖ ╕н╕ц╕ативи.
П╕сля ознайомлення журнал╕ст╕в з прилуцькими досягненнями на чол╕ з обласним координатором Проекту Н╕ною Подколз╕ною делегац╕я в╕дв╕дала Н╕жин.


10.03.2017


АКТИВНА ГРОМАДА — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ


Проект м╕сцевого розвитку ╢С/ПРООН за роки д╕яльност╕ в Укра╖н╕ надав можлив╕сть б╕льш н╕ж 340 ОСББ покращити ╕нфраструктуру сво╖х будинк╕в та прибудинкових територ╕й, провести тепло╕золяц╕йн╕ роботи, а головне, взяти на себе в╕дпов╕дальн╕сть за власний розвиток.

З травня 2015 року в нашому м╕ст╕ впроваджу╓ться сп╕льний Проект ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду». За цей час партнерами Проекту стали 8 об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в. Про власний шлях до комфортного й сучасного житла вони розпов╕ли п╕д час прес-конференц╕╖ «Сприяння розвитку ОСББ як прогресивно╖ форми управл╕ння багатоквартирними будинками в рамках сп╕льного Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду», яка в╕дбулася 30 листопада.Вступне слово зас╕дання озвучив координатор Проекту, заступник м╕ського голови Олександр Сивенко: «Результат реал╕зац╕╖ проекту в Прилуках значно глибший ╕ ширший н╕ж безпосередн╓ ф╕нансування, впровадження енергоощадних технолог╕й та ремонти будинк╕в. Хочу наголосити, що вже на роки вперед дана сп╕впраця ув╕йде в проектну ╕стор╕ю м╕ста. Адже, обов'язково, коли ми захочемо взяти участь в якомусь ╕з ╢вропейських проект╕в, поц╕кавляться, а з якими ж партнерами Прилуки сп╕впрацювали ран╕ше. ╢С/ПРООН довол╕ авторитетний не т╕льки в Укра╖н╕, а ╕ за ╖╖ межами. Наша сп╕впраця — це великий плюс для подальшого розвитку та участ╕ в перспективних програмах».
Одн╕╓ю з головних складових реал╕зац╕╖ проекту ╓ зм╕на не лише матер╕ального становища громади, а ╕ ╖╖ ментал╕тету. Досягнення сталого розвитку громади — це робота кожного ╖╖ члена. А д╕алог м╕ж органами м╕сцевого самоврядування та мешканцями будинк╕в — крок до в╕дкритого партнерства╢С/ПРООН надав необх╕дн╕ знання та п╕дтримку громад╕. А ф╕нансова мотивац╕я (50% - грантових кошт╕в (але не б╕льше 13 тис. дол.), 40% - бюджет м╕ста, 10 — сп╕вф╕нансування громади) навчила господарському ставленню до кожно╖ частинки свого майна.
Вкотре зустр╕вшись за ст╕нами м╕сько╖ ради, учасники проекту д╕лилися власними враженнями, початковими побоюваннями та хизувалися результатами сп╕впрац╕. Тож ╕ сьогодн╕ учасники заходу пропонують жителям Прилук об'╓днуватися в ОСББ та сприяти сталому (пост╕йному ╕ спланованому) розвитку м╕ста.

30.11.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради"РОЗУМНА РАДА" КОШТОМ ╢С/ПРООНКоштом сп╕льного проекту ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» у Прилуках реал╕зують «Розумну раду».
Суть проекту поляга╓ у встановленн╕ техн╕чного забезпечення електронного голосування п╕д час сес╕йних зас╕дань. З часу, коли Верховна Рада Укра╖ни ухвалила Закон «Про внесення зм╕н до статт╕ 59 Закону Укра╖ни "Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕" (щодо по╕менних голосувань)», депутати м╕сько╖ ради проводять так звану «перекличку», що займа╓ багато часу.
Електронне голосування вже впроваджено в багатьох пров╕дних м╕стах Укра╖ни, але влада Прилук не захот╕ла жертвувати м╕ським бюджетом й в╕днайшла спонсорський шлях вир╕шення питання. Про те як отримати ф╕нансову п╕дтримку на зас╕данн╕ робочих груп з членами ╢С/ПРООН сп╕лкувалися Прилуцький м╕ський голова Ольга Попенко та посадовц╕ м╕сько╖ ради. Слушн╕ пропозиц╕╖ щодо техн╕чного забезпечення «Розумно╖ ради» вносив екс-мер Дмитро Барнаш. Його багатор╕чний досв╕д та п╕дпри╓мницька д╕яльн╕сть пов'язана з комп'ютерними технолог╕ями дозволили зважити нюанси й переваги р╕зних тип╕в можливого програмного забезпечення.
Для реал╕зац╕╖ проекту необх╕дно у стислий терм╕н п╕дготувати пакет документ╕в. Адже вт╕лити у життя «Розумну раду» необх╕дно до с╕чня 2017 року. Тож, якщо вдасться долучити ╕нвесторськ╕ кошти, м╕сто отрима╓ переваги, серед яких: швидка ╕ над╕йна система по╕менних голосувань, можлив╕сть запровадження онлайн-приймалень кожного депутата, економ╕я на друц╕ проект╕в р╕шень та ╕ншо╖ необх╕дно╖ п╕д час зас╕дань документац╕╖. Та це не ╓дина гарна зв╕стка озвучена на з╕бранн╕.
У четвер делегац╕я сп╕льного проекту ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» п╕дписала угоду про сп╕впрацю з ОСББ «Квартал-Прилуки» (Вокзальна, 40). За умовами яко╖ Проект ф╕нансуватиме б╕льш╕сть витрат на кап╕тальний ремонт (термомодерн╕зац╕ю) покр╕вл╕ та вх╕дних груп багатоквартирного будинку.

05.08.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


КРУГЛИЙ СТ╤Л "СТАЛИЙ РОЗВИТОК ЗА УЧАСТ╤ М╤СЦЕВИХ ГРОМАД"

У Прилуках у рамках Програми ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду-3» наприк╕нц╕ травня в╕дбувся круглий ст╕л з питань сталого розвитку. Учасники заходу - представники об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в(ОСББ), осв╕тн╕х установ, як╕ з 2015 року залучен╕ до реал╕зац╕╖ Програми в м╕ст╕, та представники структурних п╕дрозд╕л╕в м╕сько╖ ради.
Декан Черн╕г╕вського нац╕онального технолог╕чного ун╕верситету Тетяна Сила ознайомила присутн╕х з ╕стор╕╓ю концепц╕╖ сталого розвитку, актуальними ц╕лями, що визначен╕ нормативними документами на м╕жнародному р╕вн╕. У сво╓му виступ╕ Тетяна Сила окреслила основн╕ глобальн╕ тенденц╕╖ та прогнози розвитку св╕тово╖ сп╕льноти, що ма╓ базуватись на рац╕ональному використанн╕ ресурс╕в. Зауважила, що влада, б╕знес, громада повинн╕ працювати разом та сп╕впрацювати, щоб людям жилося краще.
Кер╕вники та члени ОСББ под╕лилися досв╕дом та надали поради щодо згуртування мешканц╕в будинку, громад задля впровадження сп╕льних ╕н╕ц╕атив ╕ розпов╕ли про сво╖ плани розвитку. Нов╕ учасники програми, як╕ цього року працюють над сво╖ми м╕кропроектами (ОСББ «Телеоселя», «Наш д╕м», «Соборна,43», «Квартал-Прилуки»), мали можлив╕сть детально обговорити практичн╕ питання.30.05.2016


У рамках Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду -3» продовжу╓ться сер╕я трен╕нг╕в для сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в, ╕н╕ц╕ативних груп та представник╕в структурних п╕дрозд╕л╕в м╕сько╖ ради.
25 березня координатор Проекту в Черн╕г╕вськ╕й област╕ Н╕на Подколз╕на ознайомила прилучан з методикою оц╕нювання орган╕зац╕╖ громади, в тому числ╕ об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в (ОСББ).
Як було зазначено на трен╕нгу, система оц╕нювання за участ╕ самих громадян може ефективно використовуватися для оц╕нки якост╕ управл╕ння та надання послуг, тим самим виявляти слабк╕ та сильн╕ сторони роботи орган╕зац╕╖.
Наступний навчальний зах╕д Проекту в╕дбувся 28 березня також у ст╕нах Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, на якому було презентовано нормативно-правову базу д╕яльност╕ ОСББ. Експерт Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду - 3» Леон╕д Туловський детально розпов╕в присутн╕м про практичн╕ методи планування господарсько╖ д╕яльност╕ ОСББ, заходи з енергозбереження для житлових будинк╕в.
Учасникам обох трен╕нг╕в надано методичн╕ матер╕али для використання в робот╕.25.03.2016


Черн╕г╕вський обласний п╕дрозд╕л впровадження сп╕льного Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» та Прилуцька м╕ська рада пов╕домляють, що в результат╕ проведеного конкурсного в╕дбору партнерами Проекту стали наступн╕ громади сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в:
1. ОСББ «Квартал-Прилуки» буд. 40 по вул. Вокзальна;
2. Буд. 99 по вул. 1 Травня;
3. Буд. 135 А по вул. Садова;
4. Буд.62 по вул. Фабрична

Ще три громади вв╕йшли до резервного складу:
1. Буд. 49 по вул. Ярмаркова;
2. ОСББ «Соборна 43» буд.43 по вул Соборна;
ОСББ «Дельта» буд. 45 по вул. Г╕мназична
В╕та╓мо зазначен╕ громади та бажа╓мо усп╕х╕в!

29.02.2016


26 лютого для кер╕вник╕в ОСББ та ╕н╕ц╕ативних груп, що були в╕д╕бран╕ для участ╕ у м╕жнародному проект╕, орган╕зовано трен╕нг «Техн╕чн╕ аспекти п╕дготовки м╕кропроектних пропозиц╕й в рамках проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду-3». Присутн╕ мали можлив╕сть ознайомитися з основними складовими документац╕╖ та процедурними кроками у п╕дготовц╕ пропозиц╕й щодо поточного та кап╕тального ремонту будинк╕в. ╤нженер проекту Лариса Батченко детально висв╕тлила питання п╕дготовки проектно-кошторисно╖ документац╕╖ й тендерних процедур, ф╕нансов╕ аспекти впровадження ╕н╕ц╕атив ОСББ та зв╕тування за грантов╕ кошти.

29.02.2016П╕дсумки реал╕зац╕╖ Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» за 2015 р╕к проанал╕зовано на зас╕данн╕ Форуму м╕сцевого розвитку, що в╕дбувся у прим╕щенн╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради 29 с╕чня. У ход╕ зустр╕ч╕ координаторами, посадовцями м╕сько╖ ради, предствниками ОСББ та осв╕тньо╖ сфери презентовано 6 м╕кропроект╕в.

Сп╕льний проект ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» з 2008 року активно д╕╓ по вс╕й Укра╖н╕. Понад 2000 с╕л покращили сво╓ життя через реал╕зац╕ю понад 2,5 тисяч м╕сцевих ╕н╕ц╕атив. З липня 2011 року проект «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» реал╕зу╓ться в Черн╕г╕вськ╕й област╕, а 26 травня минулого року в╕дбулося п╕дписання Угоди про партнерство м╕ж Програмою розвитку ООН та Прилуцькою м╕ською радою.
Мун╕ципальний координатор, заступник м╕ського голови Дмитро ╤ванов ознайомив присутн╕х з результатами роботи Координац╕йно╖ ради по в╕дбору проектних заявок об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоквартирних житлових будинк╕в на отримання кошт╕в м╕жнародно╖ техн╕чно╖ допомоги, презентував м╕ську програму «Сприяння створенню та забезпечення функц╕онування об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в у м.Прилуки на 2015-2017 роки». Детально були висв╕тлен╕ питання ф╕нансування, орган╕зац╕╖ ╕нформац╕йних, консультац╕йних заход╕в, що впроваджувалися Проектом ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» та Прилуцькою м╕ською радою.
Про х╕д впровадження м╕кропроект╕в презентували представники ОСББ «Д╕амант»(вул. Вокзальна.19), «Понад Уда╓м» (вул. Боброва, 86), «Комфорт» (вул. Ки╖вська, 186).
Проектом восени минулого року були п╕дтриман╕ також ╕н╕ц╕ативи щодо ремонтних роб╕т у двох осв╕тн╕х закладах, про як╕ розпов╕ли директор Прилуцько╖ спец╕ал╕зовано╖ школи ╤-╤╤╤ ступен╕в № 6 з поглибленим вивченням ╕нформац╕йних технолог╕й Олександр Колесник та зав╕дуюча ДНЗ №4 ╤рина Цибенко.
Нараз╕ завершено м╕кропроект «Кап╕тальний ремонт даху» об’╓днання сп╕ввласник╕в багатоквартирного житлового будинку «Ки╖вська 188», роботи по 5 м╕кропроектам продовжуються.
П╕дводячи п╕дсумки зас╕дання, координатор Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» в Черн╕г╕вськ╕й област╕ Н╕на П╕дколз╕на про╕нформувала про умови нового конкурсного в╕дбору для OСББ, напрями сп╕впрац╕ та п╕дтримки ╕н╕ц╕атив влади та громади м. Прилуки у 2016 роц╕.02.02.2016


П╕дтримка ╕н╕ц╕атив орган╕зац╕й громад на м╕сцевому р╕вн╕, результати партнерства ╕ сп╕вроб╕тництва м╕ж ОСББ, ОГ та м╕сцевою владою при реал╕зац╕╖ заход╕в впровадження сп╕льного Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток ор╕╓нтований на громаду – ╤╤╤» у м╕ст╕ Прилуки в 2015 роц╕, робота координац╕йно╖ ради 532кБ
Скачати

01.02.2016


ВПРОВАДЖЕННЯ М╤КРОПРОЕКТ╤В


м╕кропроект «Кап╕тальний ремонт даху» об’╓днання сп╕ввласник╕в багатоквартирного житлового будинку «Ки╖вська 188» (вул. Ки╖вська, 188)
м╕кропроект «Утеплення будинку» об’╓днання сп╕ввласник╕в багатоквартирного житлового будинку «Д╕амант» (вул.Вокзальна,19)

м╕кропроект «Кап╕тальний ремонт фасаду будинку з улаштуванням тепло╕золяц╕╖ ст╕н, цоколю та зам╕ною в╕кон м╕сць загального користування» об’╓днання сп╕ввласник╕в багатоквартирного житлового будинку «Понад Уда╓м»


м╕кропроект «Кап╕тальний ремонт п╕д’╖зд╕в, зам╕на в╕кон загального користування» об’╓днання сп╕ввласник╕в багатоквартирного житлового будинку «Комфорт»


м╕кропроект «Кап╕тальний ремонт внутр╕шн╕х туалет╕в Прилуцько╖ спец╕ал╕зовано╖ школи ╤-╤╤╤ ступен╕в № 6 з поглибленим вивченням ╕нформац╕йних технолог╕й по вул. Ки╖вськ╕й 232, м.Прилуки Черн╕г╕всько╖ област╕»


м╕кропроект «Кап╕тальний ремонт ДНЗ №4 (встановлення енергозбер╕гаючих в╕конних та дверних блок╕в)»
26.01.2016


ШАНОВН╤ ГОЛОВИ ОБ’╢ДНАНЬ СП╤ВВЛАСНИК╤В БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНК╤В ТА ╤Н╤Ц╤АТИВН╤ ГРУПИ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ В М╤СТ╤ ПРИЛУКИ!Пов╕домля╓мо, що в м.Прилуки оголошено конкурс по в╕дбору проектних заявок об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоповерхових будинк╕в та ╕н╕ц╕ативних груп в будинках, де плану╓ться створити об’╓днання сп╕ввласник╕в багатоповерхових будинк╕в на час реал╕зац╕╖ проекту ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН «М╕сцевий розвиток ор╕╓нтований на громаду – ╤╤╤» на отримання кошт╕в м╕жнародно╖ техн╕чно╖ допомоги для розвитку та вир╕шення соц╕ально-економ╕чних питань громади

Терм╕н подання документ╕в до 01 лютого 2016 року.

Необх╕дну ╕нформац╕ю про конкурс можна отримати в усному та паперовому вигляд╕ за адресою: м.Прилуки, вул.Ки╖вська,281-А, управл╕ння житлово-комунального господарства
каб╕нет№66, тел 7-11-19
З 8.00 до 17.00 год., об╕дня перерва з 12.00 до 13.00 год., вих╕дн╕ – Сб. та Нд.
Терм╕н подання документ╕в продовжено до 08 лютого 2016 року.


ШАНОВН╤ ГОЛОВИ ОБ’╢ДНАНЬ СП╤ВВЛАСНИК╤В БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНК╤В В М╤СТ╤ ПРИЛУКИ!

Пов╕домля╓мо, що в м. Прилуки оголошено конкурс по в╕дбору проектних заявок об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоповерхових будинк╕в на час реал╕зац╕╖ проекту «П╕двищення енегоефективност╕ багатоквартирних будинк╕в силами громад» ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН «М╕сцевий розвиток ор╕╓нтований на громаду – ╤╤╤» на отримання кошт╕в м╕жнародно╖ техн╕чно╖ допомоги для розвитку та вир╕шення соц╕ально-економ╕чних питань громади.


Терм╕н подання документ╕в до 25 грудня 2015 року.

Необх╕дну ╕нформац╕ю про конкурс можна отримати в усному та паперовому вигляд╕ за адресою: м. Прилуки, вул. Ки╖вська, 281, каб╕нети №66, тел.: 7-11-19.


Документи на конкурс подаються:

м. Прилуки, вул. Ки╖вська, 281, каб. №66 (управл╕ння житлово-комунального господарства Прилуцько╖ м╕сько╖ ради), тел.7-11-19; .
З 8.00 до 17.00 год., об╕дня перерва з 12.00 до 13.00 год., вих╕дн╕ – Сб. та Нд.У рамках Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду-3» 10 грудня 2015 року в Прилуцьк╕й м╕ськ╕й рад╕ в╕дбувся трен╕нг «Техн╕чн╕ аспекти п╕дготовки м╕кропроект╕в та зв╕тування по траншам за вимогами МРГ-3».
На зустр╕ч╕ з головами та членами ОСББ, представниками м╕сько╖ ради й осв╕тньо╖ сфери м╕ста ╕нженер Батченко Лариса детально висв╕тлила питання щодо умов та вимог розробки ╕ реал╕зац╕╖ м╕кропроект╕в, зокрема в частин╕ п╕дготовки необх╕дно╖ проектно-кошторисно╖ документац╕╖. Присутн╕ мали можлив╕сть отримати в╕дпов╕д╕ на запитання про тендерн╕ процедури, розглянути практичн╕ приклади по зв╕туванню.
З травня поточного року м╕сто ╓ активним учасником Проекту. Нараз╕ в м.Прилуки за сп╕вф╕нансування Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду-3» реал╕зу╓ться ш╕сть ╕н╕ц╕атив у сфер╕ житлово-комунального господарства.

11.12.2015 Управл╕ння економ╕чного розвитку м╕сько╖ ради


П╕дготовка м╕кропроектно╖ пропозиц╕╖ 136кБ
Скачати

Впровадження м╕кропроекту громади 136кБ
Скачати


В╤ЗИТ СТУДЕНТ╤В ЧЕРН╤Г╤ВСЬКОГО ВИШУ ДО ПРИЛУК


01 грудня м╕сто Прилуки та с. Мала Д╕виця Прилуцького району в╕дв╕дали студенти та викладач╕ факультету «Соц╕альна робота» Черн╕г╕вського нац╕онального технолог╕чного ун╕верситету. Ознайомча зустр╕ч, яка була орган╕зована координаторами програми ПРООН/╢С «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» Н╕ною Подколз╕ною та Владиславом Силою, мала на мет╕ вивчити практичн╕ питання впровадження програми в Черн╕г╕вськ╕й област╕.

В╕зит до нашого м╕ста передбачав в╕дв╕дування двох об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в «Д╕амант», що по вул. Вокзальн╕й, та «Ки╖вська, 188». Обидва ╓ учасниками програми «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» й реал╕зують сво╖ м╕кропроекти. Нараз╕ ОСББ «Д╕амант, що по вулиц╕ Вокзальн╕й, активно займа╓ться утепленням будинку, а ОСББ «Ки╖вська, 188» - покр╕влею. П╕сля зустр╕чей з представниками ОСББ гост╕ з Черн╕гова зустр╕лися з заступником м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради. Дмитро ╤ванов ознайомив студент╕в з основними аспектами житт╓д╕яльност╕ м╕ста, озвучив пр╕оритетн╕ й перспективн╕ напрями роботи у вир╕шенн╕ проблем територ╕ально╖ громади, серед яких: збалансований бюджет, розвиток промисловост╕, створення привабливого ╕нвестиц╕йного кл╕мату, активне впровадження заход╕в з енергозбереження.
Молодь ц╕кавилася м╕жнародними грантовими проектами, що реал╕зуються та будуть впроваджуватися у сфер╕ житлово-комунального господарства у м. Прилуки, питаннями щодо продовження буд╕вництва школи №1 та реконструкц╕╖ м╕ського стад╕ону.

02.12.2015


Впровадження м╕кропроекту громади137кБ
Скачати


ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ "УТЕПЛЕНННЯ БУДИНКУ" ОСББ "Д╤АМАНТ"
(ВУЛ. ВОКЗАЛЬНА, 19)

06.11.2015


ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ГРОМАДИ "КАП╤ТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДАХУ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ.КИ╥ВСЬКА,188 М. ПРИЛУКИ ЧЕРН╤Г╤ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤"

06.11.2015


РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАДИ В М.ПРИЛУКИ

В╕дпов╕дно до Угоди про партнерство м╕ж Програмою розвитку Орган╕зац╕╖ Об’╓днаних Нац╕й та Прилуцькою м╕ською радою розпорядженням м╕ського голови в╕д 08 жовтня 2015 року створено Ресурсний центр розвитку громади м. Прилуки та затверджено його Положення.
Ресурсний центр розвитку громади – консультативно- дорадчий орган при Прилуцьк╕й м╕ськ╕й рад╕, метою д╕яльност╕ якого ╓ надання консультативно-╕нформац╕йно╖ допомоги територ╕альн╕й громад╕ м╕ста, розробка ╕ впровадження сп╕льних проект╕в ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток ор╕╓нтований на громаду –╤╤╤» та ╕нших грантових програм.
Голова Ресурсного центру розвитку громади – заступник м╕ського голови з питань виконавчих орган╕в ради Дмитро Валер╕йович ╤ванов.27.10.2015


У рамках реал╕зац╕╖ в м. Прилуки Проекту «М╕сцевий розвиток ор╕╓нтований на громаду – ╤╤╤» 10 вересня 2015 року в╕дбулася чергова нарада за участю заступника м╕ського голови Дмитра ╤ванова, координатора Проекту в Черн╕г╕вськ╕й област╕ Н╕ни Подколз╕но╖, представник╕в ОСББ, управл╕ння житлово-комунального господарства м╕сько╖ ради та ф╕нансових установ. Учасники обговорили актуальн╕ питання щодо п╕дготовки пакету документ╕в м╕кропроектних пропозиц╕й та процедурн╕ питання реал╕зац╕╖ проект╕в ОСББ.

11.09.2015Нормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design