о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

М╕ста - партнери

КОСЦ╢ЖИНА

Косцежина – центр Косц╓рського пов╕ту Поморського во╓водства, що знаходиться на п╕вноч╕ Польщ╕. Серце Кашуб, Кашубська Швейцар╕я – так називають себе сам╕ косц╓рц╕. Тут мешка╓ 24 тисяч ос╕б.
Косц╓жина ма╓ чимало досягнень. Основний акцент зроблено на комплексний розвиток м╕ста. Урядом м╕ста за п╕дтримки мешканц╕в розроблено план розвитку м╕ста до 2010 року, який усп╕шно реал╕зу╓ться. Збер╕гши ╕сторичний характер Косц╓жини (м╕сту уже б╕льше 900 рок╕в), багато зроблено для розвитку сучасно╖ ╕нфраструктури – енергомереж╕, водоп╕дведення та водов╕дведення з сучасним очищенням сток╕в.
В╕зит╕вкою м╕ста ╓ Спец╕ал╕зована л╕карня. Цей заклад обладнаний найсучасн╕шою медичною техн╕кою. Зручне м╕сце розташування створю╓ вс╕ умови до утворення на баз╕ л╕карн╕ оздоровчого центру ╕ в подальшому отримання м╕стом статусу курорту.
Протягом останн╕х рок╕в в м╕ст╕ в╕дбувся значний прир╕ст к╕лькост╕ суб’╓кт╕в господарювання р╕зних галузей виробництва, послуг, торг╕вл╕. Для м╕сько╖ влади економ╕чним пр╕оритетом ╓ п╕дтримка малого та середнього б╕знесу. Детальну ╕нформац╕ю про м╕сто та вс╕ аспекти його життя можна знайти www.koscierzyna.gda.pl

ОСТРОЛЕНКА

Польське м╕сто Остроленка знаходиться на п╕вн╕чному сход╕ Мазовецького во╓водства, яке часто називають «легенями Польщ╕». Розташоване на мальовничих берегах р╕чки Нарев, воно ма╓ розвинуту рекреац╕йно-туристичну ╕нфраструктуру. Це також район, де розвива╓ться промислов╕сть, торг╕вля та сфера сучасних послуг.
К╕льк╕сть населення становить близько 54 тисяч ос╕б. Б╕льш детальну ╕нформац╕ю про м. Остроленка та аспекти його життя можна знайти www.ostroleka.pl24 березня 2016 року на сес╕╖ м╕сько╖ ради прийнято р╕шення про роз╕рвання Договору про побратимство та сп╕впрацю м╕ж м╕стом Прилуки (Укра╖на) та м╕стом Б╓лгород (Рос╕йська Федерац╕я).Про роз╕рвання договору4кБ
СкачатиНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design