Ніжин виділив кошти на реабілітацію учасникам АТО/ООС
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-19_174923-1-1024x674.jpg)
У Ніжині учасникам АТО/ООС виділили кошти на реабілітацію, члени виконавчого комітету одноголосно погодили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги.
З міської казни на ці потреби було виділено 510 000 грн, резюмує Ніжинський міський голова. Допомога буде надана в рамках міської програми «Турбота».
В цілому за три роки дії міської програми «Турбота» понад 480 учасників АТО/ООС отримали одноразову матеріальну допомогу на реабілітацію на загальну суму 4 млн 810 тис. грн.