Головна » ТІМ-ТБ » Сміттєвози з переплатою. Для КП “Послуга” придбали спецавтівки за завищеною ціною

Сміттєвози з переплатою. Для КП “Послуга” придбали спецавтівки за завищеною ціною

Техніка КП «Послуга».

22 лютого 2024 року КП «Послуга» отримало два сміттєвози із заднім завантаженням з об’ємом бункера 11 кубічних метрів та з боковим завантаженням з об’ємом бункера 18,5 кубічних метрів. Майже 8 млн на придбання спецавтівок, відповідно це 3,45 млн та 4,35 млн виділено з міського бюджету.

І все на перший погляд законно, тендерні закупівлі через Prozorro, їх розпочато 4 січня цього року, дотримання всіх вимог, проплата, якби не але!…


Умовні обмеження тендеру – сміттєвози мають бути виключно 2024 року випуску. Цієї вимоги дотрималося комерційне підприємство «Альфатекс» з Кременчука. Скоріш за все їхня техніка крутіша за інших виробників.

Не менш цікавою є й ціна тепер вже прилуцьких сміттєвозів. Нагадаємо – це 3,45 та 4,35 млн за штуку. Наскільки вона ринкова?

За умови раціонального підходу місцева казна мала б зекономити на спецавтівках солідну суму.

Аналогічна ситуація з тендером по придбанню автовишки для комунального підприємства «Міськсвітло». Знову ж – ті фігуранти та завищена вартість спецтехніки.

Цифри говорять самі за себе – міська влада переплатила за сміттєвози. Такі управлінські рішення стосовно поповнення парку техніки комунальних підприємств міста непоодиноки. Казна Прилук міліє не на один мільйон. Про це відкрито говорять посадовці, які зіткнулися з розкраданням бюджетних коштів.

Ситуація яка є! Новенькі сміттєвози для КП «Послуга» придбані за завищеною ціною та за всіма правилами закупівель Prozorro стоять просто неба на території комунального підприємства. Чи скоро виїдуть на маршрути та скільки будуть в експлуатації – покаже час.

Телеканал ТІМ.

Поширити