Головна » ТІМ-ТБ » Прилуцька громада знову в скорботі. Додому на щиті повернувся герой Андрій Пінаєв

Прилуцька громада знову в скорботі. Додому на щиті повернувся герой Андрій Пінаєв


Йому назавжди залишиться 22. Андрій народився і виріс у Прилуках. Тут закінчив 3-тю та музичну школу, а також фаховий технічний коледж. Усі хто знав Андрія згадують його як активного, добросовісного і відповідального учня, а ще дуже талановитого.


З перших днів повномасштабного вторгнення Андрій активно долучився до волонтерського руху. На базі 5-го ліцею спільно з армією волонтерів допомагав у забезпеченні усім необхідним сил оборони. А вже у березні 22-го добровольцем вступив до лав Повітряних Сил ЗСУ. Проходив службу у в/ч А4245 на посаді кулеметника взводу. Виконував завдання щодо прикриття повітряного простору Прилуччини. Влітку 23-го Андрій Пінаєв був одним з добровольців, які вирушили до зведеної стрілецької бригади Повітряних сил. А згодом був відряджений на південь країни для виконання бойових завдань в складі бригади морської піхоти.

Андрій Пінаєв з позивним Барс завжди був взірцем виконання завдань за призначенням. Був нагороджений відзнакою «За штурм».

16 жовтня 23 року в районі населеного пункту Кринки на Херсонщині під час виконання бойових завдань Андрія було тяжко поранено внаслідок артобстрілу противника. Тривале лікування проходив у військово-медичному центрі міста Одеси. Нажаль мужнє серце захисника не витримало. І 31 січня зупинилося назавжди.

Сьогодні в глибокому смутку рідні, близькі, друзі, побратими героя та вся прилуцька громада.

Світлу пам’ять загиблого героя Андрія Пінаєва громада вшанувала покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Військовослужбовець Андрій Пінаєв навіки залишиться в строю. Ставши героєм для Прилуцького краю та всієї України. Нажаль, боротьба за свободу та незалежність дається нам надто високою ціною. Втраченим здоров’ям та відібраним життям найкращих синів і доньок України.

Телеканал ТІМ.

Поширити