Головна » ТІМ-ТБ » Професія судово-медичного експерта – не для людини зі слабкими нервами

Професія судово-медичного експерта – не для людини зі слабкими нервами


Це Яніна Романенко. І в цій тендітній романтичній красуні поєднуються на перший погляд геть не поєднувані професії. Вона викладачка, косметологиня, а ще судмедекспертка. Зараз вона проводить пару для студентів Прилуцького фахового медичного коледжу. Далі за планом майстер-клас з косметології. А в перервах між викладацькою діяльністю вона проводить розтини тіл убитих та загиблих людей. Займається збором доказів, проведенням досліджень, які допомагають розплутувати кримінальні справи.


Розтин покаже – цей сталий вислів говорять у разі, коли сподіваються, що істину можуть встановити лише судмедексперти.
Розтин – це не лише препарування тіла людини. Це можливість докопатися до істини та допомогти розслідуванню, бо частка успіху розслідування залежить саме від розтину. Загалом на Прилуччині усього 2 судмедексперти, резюмує Яніна.

Яніна активно поєднує свої професії. В її студентів є унікальна можливість поєднувати теорію з практикою. Найбільш активних та сміливих вона водить на розтини, де діти отримують безцінні знання. Насправді ж це досить складна бюрократична процедура. І не всі викладачі собі це можуть дозволити.

Ярина мріє піти по стопах свої викладачки, бо надто та заряджає своєю неймовірною енергетикою.

Цікавимося, як цій ніжній і тендітній красуні вдається балансувати поміж цих професій, абстрагуватися, при цьому поєднуючи душевну гармонію і холоднокровність.

Яніна з дитинства має загострене почуття справедливості. Тому скільки себе пам’ятає, завжди мріяла здобути фах патологоанатома.

Найскладніше для Яніни проводити розтини дітей.

Наша героїня вже звикла до того, що оточуючі неоднозначно сприймають її професію судмедексперта, резюмуючи, що її мила зовнішність геть не поєднувана з внутрішнім стержнем сильної і вольової жінки.

Враховуючи моральне навантаження та напруженість роботи судмедексперта, Яніна велику увагу приділяє психологічно-емоційному духу, який панує у студентському колективі. Бо саме зі своїх студентів черпає натхнення та заряджається на позитив.

Телеканал ТІМ.

Поширити