Головна » ТІМ-ТБ » У Прилуцькій міській дитячій лікарні створять сучасний рентген-діагностичний комплекс

У Прилуцькій міській дитячій лікарні створять сучасний рентген-діагностичний комплекс


Це медичне обладнання для сучасного рентген-діагностичного комплексу Прилуцької міської дитячої лікарні пролежало в коробках 4 роки. І ось до нього дійшли руки і справа нарешті зрушиться з мертвої точки.


В ході останньої минулорічної бюджетної сесії депутати проголосували за виділення коштів на ремонт сучасного рентген-кабінету для дитячої лікарні. За словами в. о. директорки Прилуцької міської дитячої лікарні Олесі Цибенко вже запущено тендерні процедури.

Нове обладнання дозволить покращити якість рентгенограм, вдвічі зменшить рівень опромінювання маленьких пацієнтів та створить перспективу для нових видів діагностики.

Старий радянський рентген не демонтуватимуть, а залишать, як план «Б». Нове ж обладнання встановлять у сусідньому кабінеті, облаштувавши його під ключ.

За рік послугами рентгену у Прилуках в середньому користуються пів тисячі маленьких пацієнтів. Тому встановлення нового сучасного обладнання – великий ривок вперед, наголошують медики.

Якщо все піде за планом, то ремонтні роботи по облаштуванню цифрового рентген-кабінету у дитячій лікарні розпочнуться вже за місяць.

Телеканал ТІМ.

Поширити