Головна » Новини » В ЄС дійшли згоди: Україна отримає більше 1 млн артилерійських снарядів

В ЄС дійшли згоди: Україна отримає більше 1 млн артилерійських снарядів


Міністри оборони країн Європейського Союзу на неформальній зустрічі дійшли згоди, що до кінця цього року виконають обіцянку поставити Україні 1 млн артилерійських снарядів

До кінця 2024 року наша країна отримає понад 1,1 млн снарядів. Про це повідомив міністр оборони Естонії Ханно Певкур у Twitter (X).

Він уточнив, що до кінця березня Україні передадуть більше 500 тис. артилерійських снарядів, а до кінця 2024 року – понад 1,1 млн.

“Ми щойно домовилися з міністрами оборони ЄС, що виконаємо свою обіцянку поставити в Україну 1 млн артилерійських снарядів. До кінця березня буде досягнуто понад 0,5 млн снарядів. Понад 1,1 млн снарядів до кінця 2024 р. Виробничі потужності ЄС зростуть до 1,5 млн до кінця 2024 року”, – написав Певкур.

Також українські військові отримають від США високоточні реактивні снаряди малого діаметра наземного базування GLSDB. Нова зброя буде відправлена в Україну вже в середу, 31 січня. Про це пише Politico. Такого озброєння ще навіть не існує в американській армії. Проте Пентагон успішно випробовував нові снаряди для України. Перша партія реактивних снарядів буде адаптована для ураження цілей на відстані близько 150 км.

gazeta.ua

Поширити