На Львівщині офіційно завершили процес декомунізації, демонтовано 312 об’єктів
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2024/01/b28e57876fa23e81d5ff53d8c54687c2_w1920-1024x576.jpg)
На Львівщині офіційно завершили процес декомунізації та позбавилися усіх радянських пам’яток. Загалом демонтували 312 об’єктів.
На Львівщині офіційно завершили процес декомунізації та позбавилися усіх радянських пам’яток. Це був тривалий процес і як не дивно, але не обійшлося без труднощів зі сторони окремих людей, що захищали право на існування таких монументів.
pravdatutnews.com