Головна » ТІМ-ТБ » Виставка «На зламі», побудована на особистих історіях свідків війни та їх родин, триває у Ніжині

Виставка «На зламі», побудована на особистих історіях свідків війни та їх родин, триває у Ніжині


Ми живемо в час, коли історія пишеться на наших очах. І кожного дня відбуваються події, які залишають свій слід в історії України. Саме для підвищення обізнаності українців з ключовими подіями цієї історії, Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує у Ніжині мандрівну виставку «На зламі».


Виставка «На зламі» побудована на особистих історіях свідків та їх родин, які пережили і продовжують переживати ці трагічні події, показує перехід українського суспільства з мирного життя у воєнне, в т.ч. і через волонтерство та доєднання до добровольчих військових формувань. Це 18 стендів, кожен з яких присвячений одній із проблем – «зламам»: суспільним явищам, які вплинули на українське суспільство під час війни.

На стендах можна знайти спогади тих, хто постраждав від обстрілів, тих, кого переслідували незаконні збройні формування та піддали незаконному ув’язненню. Тут же розміщено свідчення постраждалих від сексуального насильства та родичів зниклих безвісти. Постраждалі описують події, які відбулися з ними, говорять про свої почуття, діляться рефлексіями щодо пережитого. «На Зламі» не лише пропонує інформацію про пережиті українцями суспільні трансформації, але і дає можливість замислитись над питанням «Що означає відновлення справедливості для тих, хто пережив цю війну?»

Виставка «На Зламі» подорожує країною з 2019 року та побувала майже в 40 містах України.

Телеканал ТІМ.

Поширити