Новий навчальний рік: які заклади освіти працюватимуть очно, хто залишиться вдома?
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2023/08/2023-08-31_204033.jpg)
На сайті прилуцької міської ради з’явилося офіційне повідомлення про те, як працюватимуть навчальні заклади міста в новому навчальному році.
Відповідно до рішення виконавчого комітету дистанційно освітній процес проходитиме в двох закладах дошкільної освіти: №2 та 10. З урахуванням безпекової ситуації, онлайн з офлайн навчанням чергуватимуть заклади середньої освіти: №2, 3, 9, 13 і 14. Решта освітніх закладів міста працюватимуть в очній формі.