У Ніжинському пологовому реалізується проєкт «Будівництво дахової сонячної електростанції»
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-06_182321-1024x454.jpg)
У Ніжинському пологовому будинку встановлюють сонячну електростанцію. Важливий проєкт втілюють в життя за фінансової підтримки іноземних партнерів. Цьому передував візит очільника Ніжина до США восени минулого року.
Щороку у Ніжинському пологовому будинку народжується біля 9 сотень малюків. Проводиться понад 2000 великих і малих оперативних втручань.
Робота сонячної електростанції допоможе підвищити надійність електропостачання пологового будинку. Акумуляторні батареї нададуть можливість працювати екстреному обладнанню, що надважливо в період воєнного стану.
Серед основних переваг і те, що сонячна електростанція дасть суттєву економію.
Сьогодні завдання міської влади Ніжина – встановити подібні електростанції і на інших медичних закладах. Бо то надійно і економно, наголошує очільник Ніжина.