Головна » ТІМ-ТБ » Робота та задоволення для душі. На пташиному дворі Світлани Жукової

Робота та задоволення для душі. На пташиному дворі Світлани Жукової


Вона досвідчений педагог, знана ведуча та організатор свят. Вона знається на грибах, рибальстві та садівництві, а віднедавна ще й птахівниця. Ідея тримати курей, та не простих, а елітних, з’явилася у Світлани Жукової рік тому.

Сумувати дійсно було ніколи, адже починала Світлана з азів. Її терпіння, наполегливість і, головне, віра в те, що позитивний результат обов’язково буде, дали плоди.


Аби розвести ту чи іншу породу яйці купувала по всій Україні, розповідає птахівниця. Щоби утримувати курчат у належних умовах придбала брудер.

Із тепла і добра – у дорослу птицю. Про своїх улюбленців пані Світлана знає все, як і про види курей, їх переваги і незначні недоліки.

І хоча жінка має обмаль часу – пані Світлана людина аж надто заклопотана, – все встигає. Не могли не запитати – птахівництво це теж робота чи дещо інше?

Птахівництво для Світлани Жукової – це перш за все задоволення для душі. І цим задоволенням вона ділиться з іншими. А ще господиня радить – ніколи не варто вагатися. Варто спробувати докласти зусиль і хотіння – і все обов’язково вийде. Прислухайтесь до порад, не пошкодуєте.

Телеканал ТІМ.

Поширити