Головна » ТІМ-ТБ » 2 роки великої війни. За цей час український народ пережив один із найскладніших періодів в історії

2 роки великої війни. За цей час український народ пережив один із найскладніших періодів в історії


Рівно два роки тому в ніч на 24 лютого російські війська переступили лінії кордону з Україною. Вони нещадно вторглися в суверенну державу, безжально і люто знищуючи все на своєму шляху, плюндруючи українську землю та наводячи жах на мирних жителів. Ось спогади жителів села Велика Дорога. Там у місцевій школі орки облаштували штаб та госпіталь, в якому протягом місяця жило з півтори тисячі окупантів.

Від самого початку вторгнення українські військові проявили неймовірний героїзм і рішучість у боротьбі проти окупанта. Солдати та добровольці з різних куточків України об’єднувалися та не вагаючись ставали на захист своєї Батьківщини.


Тоді волонтери по всій країні об’єдналися в один єдиний нерозривний ланцюжок єдності. Зварювали їжаки, плели сітки, варили гарячі обіди, колотили коктейлі молотова. І ця згуртованість проймала до мурах.

Протягом перших місяців ЗСУ продемонстрували здавалося б неможливе. Захистили столицю, перейшли в контрнаступ, завдавши противнику значної шкоди. Проте наслідки війни для України жахливі. За два роки російської агресії загинули понад 10 тис цивільних, ще близько 20 тис дістали поранення. Клята війна забрала життя як понад півтисячі дітей. Крім того Україна зіткнулася з масовою міграцією. Понад 14 мільйонів людей — майже третина населення країни — залишили свої домівки. Бо є такі міста, які нажаль окупанти узагалі стерли з лиця землі.

Незважаючи ні на що за ці 2 роки українці вистояли. І зробили це з високо піднятою головою. Вони не зупиняються і продовжують міцно тримати кожен свій фронт. Попри страждання і втрати завдяки нашим захисникам героям волонтерам продовжуємо мужньо боротися за свою незалежність.

За 2 роки повномасштабної війни російська армія втратила понад 400 тисяч особового складу. Понад 6,5 тис танків. Понад 12 тис бронемашин, 338 літаків та 325 вертольотів. 25 кораблів та 1 підводний човен. А тим часом наші котики продовжують нещадно нищити ворога, виборюють свободу і незалежність для неньки України.

Телеканал ТІМ.

Поширити