Головна » ТІМ-ТБ » Косметологиня Юлія Долгінова за натуральну красу та проти надмірного збільшення губ

Косметологиня Юлія Долгінова за натуральну красу та проти надмірного збільшення губ


Похід до косметолога – то перший крок на шляху до молодості та краси вашого обличчя! І чим раніше ви відкриєте для себе можливості сучасної косметології, тим здоровішою і сяючою буде ваша шкіра, наголошує косметологиня Юлія Долгінова.

Юлія Долгінова унікальна косметологиня, адже виступає за натуральну красу та гармонізацію обличчя. Так, вона робить ін’єкції краси, проте підходить до цього виважено та з розумом, аби не нашкодити та не переборщити. Вона завжди намагається донести пацієнту, що надмірності не приносять користь.


Косметологія – один з найбільш стрімких напрямків сучасної естетичної медицини. Це зовсім не дивно, оскільки практично всі проблеми, пов’язані з красою та молодістю, вирішуються на кушетці косметолога. Чому не можна зробити самотужки вдома ті процедури без допомоги косметолога, Юля намагається пояснити наочно.

Якщо ваш вік вже перевищив позначку 25 років або з’явилися зміни шкіри, або ж ви вирішили професійно підійти до питання догляду за обличчям – тоді вам точно час до косметолога. Юля розповідає, як відбувається перший візит.

80% гарного результату залежить саме від домашнього догляду, наголошує косметологиня.

Не у всіх людей ідеальна шкіра. Екологія, спосіб життя, стреси – все це може зіпсувати навіть ідеальну шкіру. Однак прогресивні технології, сучасні методики та якісні препарати допомагають її відновити та оздоровити.

Коли ми говоримо про перші візити до косметолога, то зазвичай маємо на увазі підлітковий вік. Саме в 12-15 років з’являються ознаки гормональної перебудови організму, що відбивається на обличчі. Зазвичай підлітки страждають на вугрову хворобу з тривалим періодом загоєння.

Безпека пацієнта для косметологині Юлії Долгінової завжди на першому місці.

Тепер ви знаєте, з чого починається здорова красива і доглянута шкіра. Не забувайте про важливість комплексного догляду та пам’ятайте, що самолікування небезпечне для краси і здоров’я шкіри, наголошує косметологиня.

Телеканал ТІМ.

Поширити