За торгівлю цигарками без марок акцизного податку – штраф!
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-08_062936-1024x486.jpg)
На Прилуччині поліцейські проводять відпрацювання з незаконного збуту підакцизних товарів. Перевірено торговельні заклади у населених пунктах Срібнянщини, Сухополов’янської та Ічнянської тергромад. В ході перевірок правоохоронці вилучили електронні цигарки, цигарки без марок акцизного податку та тютюн, що реалізовувався у роздріб.
На трьох продавців складено адмінпротоколи за частиною 1 статті 156 кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачено штраф від 400 до 10200 гривень з конфіскацією предметів торгівлі.