Головна » ТІМ-ТБ » В ході 47-ї сесії депутати виділили 4 млн 200 тис грн на придбання автомобіля для військових

В ході 47-ї сесії депутати виділили 4 млн 200 тис грн на придбання автомобіля для військових


17 листопада відбулася сорок сьома (позачергова) сесія Прилуцької міської ради восьмого скликання. В її роботі взяли участь 19 обранців. Депутатський корпус підтримав перерозподіл коштів на виконання заходів міської цільової програми «Тероборона м. Прилуки на 2022-2024 роки».


Окремим рішенням сесії було затверджено міську цільову програму «Підтримка Збройних Сил України на 2023 рік» зі змінами.

Також депутати розглянули питання про виділення коштів для забезпечення потреб підрозділів Збройних Сил України та на виконання заходів програми «Підтримка ЗСУ на 2023 рік» зі змінами. Мова йде про виділення 4 млн 200 тис грн на придбання транспортного засобу Рено Д14. Попередньо це питання розглядалося на засіданні ради голів, розповідає депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Очільниця міста теж була присутня на засіданні ради голів та про думку депутатів щодо пріоритетності виділення коштів добре знала.

І найцікавіше, що кошти на придбання автомобіля за 4 млн 200 тис грн перерозподілили з тих, які попередньо планувалися для виділення на запит від полку «Азов».

Телеканал ТІМ.

Поширити