Головна » ТІМ-ТБ » За кошти, виручені від благодійного забігу «Фортеця Бахмут», у Прилуках придбали тепловізор для наших захисників

За кошти, виручені від благодійного забігу «Фортеця Бахмут», у Прилуках придбали тепловізор для наших захисників


Завдяки благодійному забігу «Фортеця Бахмут», який у Прилуках організував ультра-біговий клуб «Козак рейс» та Соборний хаб вдалося зібрати кошти на тепловізор для наших захисників.

До благодійного забігу, організованого до свята Покрови, доєдналися не лише спортсмени та фізкультурники, а й усі охочі, хто турбується про своє здоров’я, усього 107 учасників. Реєстрація передбачала символічну пожертву.

Співорганізатор благодійного забігу настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці Віталій Юрочко залюбки долучився до доброї справи.

Учасники благодійному онлайн-марафону «Фортеця Бахмут» змогли одночасно вбити двох зайців – зміцнити своє здоров’я і при цьому зберегти життя іншим, резюмують організатори.

Всі учасники забігу отримали унікальні медальйони, виготовлені з відстріляних гільз з-під Бахмута. А переможці на усіх дистанціях – відстріляні гільзи із гравіюванням, власне, як і інформаційні спонсори.

Телеканал ТІМ.

Поширити