Головна » ТІМ-ТБ » У Прилуках відбулася презентація проекту «Віртуальний спадок» за підтримки УКФ

У Прилуках відбулася презентація проекту «Віртуальний спадок» за підтримки УКФ


Ну чим не ідилія?! Вечір п’ятниці, саме серце древніх Прилук, творча інтелігенція міста гуртується біля українського храму аби долучитися до віртуальної мандрівки музейною експозицією.


Унікальну можливість здійснити віртуальну мандрівку музеєм з оглядом 3D експонатів містянам подарував проект «Віртуальний спадок», який виник уже під час повномасштабної війни, з метою віртуально продемонструвати ті експонати, які зі зрозумілих причин були зняті з постійної експозиції.

Реалізація проекту «Віртуальний спадок» стала можливою завдяки фінансовій підтримці Українського культурного фонду. Із 180 заявок Прилуцький краєзнавчий посів друге місце.

З промоційною метою в рамках проекту були надруковані набори листівок з доповненою реальністю.
Презентація проекту стартує з розповіді музейників про відцифровані експонати.

Щойно починає сутеніти і з’являється гарна видимість на екрані, віртуальна мандрівка стартує. Музейники демонструють екскурсантам як рухатися туром, як оглядати предмети, а ще як приємний бонус дарують усім глядачам набір листівок. Від такого сучасного підходу гості у захваті. Кажуть такого формату дуже не діставало нашому місту.

Реалізація проекту «Віртуальний спадок» обійшлася у 733 тисячі гривень. Та ще плюс 90 тисяч співфінансування. А відтак, самотужки прилуцькі музейники навряд чи змогли б його втілити в життя.

Здійснити віртуальну подорож музеєм усі охочі зможуть зайшовши на сайт Прилуцького краєзнавчого.

Телеканал ТІМ.

Поширити