Головна » Новини » Новини Прилук » У Прилуках на встановлення 36 камер вуличного відеоспостереження спрямують майже 2 мільйони гривень

У Прилуках на встановлення 36 камер вуличного відеоспостереження спрямують майже 2 мільйони гривень

9 вересня на засіданні виконавчого комітету схвалили проєкт Програми «Впровадження системи вуличного відеоспостереження у м.Прилуки на 2023 рік». В планах закупівля 36 камер відеоспостереження, які будуть встановлені у густонаселених мікрорайонах міста. На це із міського бюджету мають виділити 1 мільйон 900 тисяч гривень.

Про це повідомляє Прилуцька міська рада.

Члени виконкому схвалили проєкт міської цільової Програми «Впровадження системи вуличного відеоспостереження у м.Прилуки на 2023 рік».

Як повідомив головний спеціаліст, уповноважений з антикорупційної діяльності відділу по роботі з кадрами міської ради Сергій Чміль, додаткові камери вуличного відеоспостереження мають закупити і встановити на прохання Прилуцького районного відділу поліції.

«До нас звернувся районний відділ поліції з тим, щоб ми закупили додаткові камери, до тих, які вже в нас наявні, для того, щоб покращити безпекову ситуацію, оглядовість міста».

Передбачається закупівля і встановлення 36 додаткових камер вуличного відеоспостереження. З них 22 – це звичайні камери, 9 камер матимуть функцію розпізнавання автомобільних номерів і 5 камер будуть з функцією розпізнавання обличчя. Їх встановлять в густонаселених мікрорайонах міста, де у пікові часи перебуває велика кількість людей.

На це із міського бюджету планують виділити 1 мільйон 900 тисяч гривень.

«Ці кошти будуть іти як трансфертом, вони передаватимуться Національній поліції і на балансі вони будуть стояти в нашому районному відділі поліції», зазначив Сергій Чміль.

Члени виконкому дане питання погодили.

Прилуки оперативні.

Поширити