Головна » Новини » Новини світу » WhatsApp зрівнявся з Telegram за функціональністю

WhatsApp зрівнявся з Telegram за функціональністю


Користувачам WhatsApp зі 150 держав світу стали доступні канали. Українські юзери винятком у цьому відношенні не стали. Донедавна канали вважалися головною особливістю Telegram.

До уваги користувачів WhatsApp пропонуються тисячі каналів від музичних виконавців, спортивних команд, брендів тощо. Для зручності користувачів розробники месенджера відокремили канали від чатів. Особисті дані підписників і власників каналів надійно захищені.

Канали в WhatsApp знаходяться в окремій вкладці. Для пошуку найцікавіших із них можна використовувати різні фільтри. У перспективі користувачам месенджера стануть доступні функції створення власних каналів, їх монетизації та просування.

Неважко здогадатися, що запуск каналів продиктований прагненням WhatsApp скоротити відставання від Telegram. Розробники Telegram запустили канали у 2015 році. Це дало їм змогу істотно збільшити аудиторію месенджера. Команда WhatsApp встигла запозичити в застосунку Павла Дурова чимало корисних функцій на кшталт шерингу екрана, закріплення повідомлень у чатах, відеоповідомлень тощо.

ProstoMob.

Поширити