Головна » Новини » Новини світу » Samsung і Xiaomi з Nokia висміяли нову «фішку» iPhone: це ганьба!

Samsung і Xiaomi з Nokia висміяли нову «фішку» iPhone: це ганьба!

Той самий роз’єм USB-C, який появиться у смартфоні Apple.

Публіка неоднозначно відреагувала на осінню презентацію Apple, проте у великих виробників смартфонів склалася вкрай негативна думка – китайські (і не тільки) виробники масово почали писати в X (Twitter) пости з жартами в бік корпорації з Купертіно.

Хто висловився?

Представництво Samsung глузливо заявило, що Тіму Куку потрібно було представити порт USB-C в iPhone 15 під гаслом «One more thing». Зазвичай Apple говорить так перед анонсом чогось революційного, наприклад, гарнітури Vision Pro.

OnePlus теж не став мовчати – китайська компанія нагадала, що їхні флагмани отримали USB-C роз’єм у 2015 році (8 років тому).

Навіть Xiaomi не стрималася. В X (Twitter) від компанії з’явилося повідомлення про те, що першим бюджетником з камерою 48 МП став Redmi Note 7, який зараз коштує 10 000 рублів, а не 100 тисяч, як iPhone 15. Однак Xiaomi не враховує, що роздільна здатність камери ще нічого не говорить про якість зйомки, яка у Xiaomi на дуже пристойному рівні.

Найбільш розгорнутий коментар дала фінська (китайська) Nokia. Компанія порівняла iPhone 15 з бюджетним G42 5G, який теж рожевий, теж з USB-C, з камерою 50 Мп, але дешевше в п’ять разів.

ITechUA

Поширити