Головна » ТІМ-ТБ » Сесія Ніжинської міської ради, прийнято 69 важливих для життя громади рішень

Сесія Ніжинської міської ради, прийнято 69 важливих для життя громади рішень


Пріоритетним завданням міської влади Ніжина є підтримка ЗСУ. Рішенням останньої сесії Ніжинської міської ради на потреби наших захисників було передане вже 27-е та 28-е авто від громади Ніжина.


Рішенням сесії Ніжинської міськради були внесені зміни до міської цільової програми і кошти заплановані на будівництво дитячого футбольного поля перенаправили на закупівлю дронів для ЗСУ.

Ніжин – одне з перших міст на Чернігівщині, яке почало системно займатися облаштуванням укриттів. Ця робота не зупиняється ані на мить. Так рішенням сесії були виділені кошти на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво укриттів у закладах освіти. Зняли кошти, які були закладені в бюджеті на реконструкції Графського та парку Шевченка, скверу Театральний та Б. Хмельницького. Бо в пріоритеті – безпека та захист ніжинців. А вже потім – благоустрій, наголошує мер міста Олександр Кодола.

Депутати ніжинської міської ради своїм рішенням підтримали і медичну галузь: виділили 5 млн. грн на зарплату працівникам лікарні.
Рішенням депутатів було виділено землю для будівництва притулку для тварин. Реалізація проекту запланована на 2024 рік.

А ще відповідно до рішення сесії Ніжин став одним з перших міст на Лівобережній Україні, де заборонили московську церкву на території громади.

Телеканал ТІМ.

Поширити