Головна » ТІМ-ТБ » Родина Бідних з Дорогинки святкує вхідчини завдяки благодійникам зі Швеції

Родина Бідних з Дорогинки святкує вхідчини завдяки благодійникам зі Швеції


Сьогодні в родині Миколи та Любові Бідних з Дорогинки велике свято. На фундаменті зруйнованого росіянами житла виріс новенький сучасний модульний будиночок з усіма зручностями. Привітати родину з вхідчинами завітали усі причетні до великої справи доброчинці. Бо без спільної плідної роботи втілити в життя велику мрію постраждалої родини ніколи б не вдалося.


Коли про історію постраждалої родини з України почув шведський ротарієць Пер Яннерстен, який дуже активно допомагає Україні, то разом з дружиною перерахували понад 15 з половиною тисяч євро на будинок для родини Бідних.

Господиня будинку пані Любов не стримує сліз. А ось і довгоочікуваний урочистий момент, на який родина Бідних чекала понад рік.

Першим за доброю традицією до нової оселі пускають кота Сірка. Слідом за котиком до нового житла заходять господарі та дорогі гості.

Господарі ретельно оглядають новий дім. Їх захопленню немає меж. Адже це не просто голі стіни. В будиночку є усі зручності та комунікації, а також ті речі, про які можна лишень мріяти. Побутова техніка, меблі, постільна білизна, посуд. На чільному місті стоїть світлина доброчинців, завдяки яким довелося втілити велику мрію постраждалої родини.

Розчулені власники новенького модульного будинку передали для родини Яннерстен зі Швеції вишитий український рушник, серветку та наш український прапор.

Телеканал ТІМ.

Поширити