Інформаційні діалоги у бібліотеці ім. Забашти: презентація книги Тетяни Стеценко «Дяка за любов»
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-25_213536.png)
У міській центральній бібліотеці імені Забашти відбулись інформаційні діалоги про розвиток літератури на Чернігівщині. У рамках цього заходу перед присутніми по відеозв’язку виступили представники літературних осередків регіону. Вони доповіли про премії, які діють на території області.
До інформаційних діалогів долучилася й заступниця міського голови Тетяна Шкуренко. Вона також вручила подяки цьогорічним учасникам літературно-мистецької премії ім. Забашти «Квіт папороті».
Цього ж дня була презентована і нова книжка письменниці з Варвинщини Тетяни Стеценко. Нове видання авторки має назву «Дяка за любов». Це роман в історіях, каже пані Тетяна. Над ним вона працювала останніх 4 роки.
Познайомитися детальніше з творчістю цієї письменниці можна у бібліотеці Забашти. Тут зберігаються видання «Дочекайся мене» та «Коли щаслива жінка» авторства Тетяни Стеценко.