Школярі з Прилуччини перемогли у всеукраїнському турнірі з природничих дисциплін

З 19 по 21 травня у Києві відбувся фінальний етап ХІІІ всеукраїнського Турніру з природничих дисциплін «Nature». Команда учнів Ічнянської гімназії імені Васильченка гідно представила всю Чернігівщину і виборола перше місце. Зазначається, що діти поїхали на змагання за спонсорські кошти – чому так – далі у матеріалі.
Про це повідомляє Ічнянська гімназія імені Васильченка.
Цьогоріч у Турнірі взяли участь 32 команди з різних куточків України. До фіналу потрапили 7, серед яких була і команда ічнянців «Едельвейс» у складі: Сергія Гукова (капітан команди), Миколи Устенка та Владислава Половинника (учнів 10-Б класу), Маргарити Крихтенко та Анастасії Ремпінської (учениць 10-А класу) та Карини Михайлецької (учениці 9-А класу).
Команда Ічнянської гімназії імені Васильченка виборола перше місце, гідно представивши не тільки свою громаду, а і всю Чернігівщину.
До змагань учнів підготували: Людмила Курдик (вчитель біології), Алла Матвієнко (вчитель фізики), Людмила Музиченко (вчитель географії) та Світлана Мілютенко (вчитель хімії).
Проте, як зазначають у гімназії, через те, що у Ічнянській громаді не прийнята програма для обдарованих дітей, питання участі у Турнірі було на межі зриву. За фінансовою допомогою керівнику закладу довелося звернутися до спонсора.
Тому в адміністрації гімназії звернулися до керівництва ТГ: «Прошу повернутися обличчям до обдарованої учнівської молоді Ічнянщини і всіляко сприяти розвитку талановитих і перспективних дітей».
