Головна » Новини » Новини Прилук » В Україні заборонена партія «Наш край». У Прилуках від неї два депутати

В Україні заборонена партія «Наш край». У Прилуках від неї два депутати


В Україні заборонили діяльність політичної партії «Наш край». Колегія суддів задовільнила позовні вимоги Міністерства юстиції. Майно партії передадуть у власність держави. У Прилуках дану політичну силу представляють два депутати – Володимир Назім та Євгенія Авер’янова.

Про це повідомляє пресслужба Судової влади України.

Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Міністерства юстиції та заборонив діяльність політичної партії «Наш край». Це рішення ухвалили 19 червня 2024 року.

Водночас майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави.

Повний текст рішення у справі про заборону політичної партії буде оприлюднений на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної Ради.

В Мін’юсті «Українській правді» уточнили, що заборону винесено на підставі документів СБУ щодо доказів підривної діяльності членів вищевказаної партії (зокрема закликів від керівників та членів партії та її осередків).

За даними руху «Чесно», частина політиків від «Нашого краю» перейшли на сторону окупантів на Донбасі та очолили окупаційні органи влади.

У Прилуцькій міській раді від «Нашого краю» два депутати – Володимир Назім та Євгенія Авер’янова.

Як повідомляє СБУ, загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні заборонили 19 проросійських політичних партій.

Прилуки оперативні.

Поширити