Головна » ТІМ-ТБ » Сухополов’янська громада віддала останні почесті полеглому нацгвардійцю Олександру Яременку

Сухополов’янська громада віддала останні почесті полеглому нацгвардійцю Олександру Яременку


Він був сином, братом, другом, воїном, громадянином України. Йому було 24. Олександр Яременко, військовослужбовець, старший солдат, навідник 2 гранатометного відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки 1 батальйону оперативного призначення в/ч 3027 Нацгвардії України до лав ЗСУ став 24 лютого 2022 року.

Два роки строкової служби, а потім – на передову. Ніколи не ховався за спини, був вірний військовій присязі. Про таких як Олександр говорять – справжній.

У мирному житті Олександр Яременко, мешканець села Миколаївка Прилуцького району, учень Погребівської школи, студент професійного ліцею. Працював у товаристві «Агрофірма Миколаївка». Відповідальний, завжди готовий підставити плече.


Саша любив життя і поспішав жити, Турбувався про свою родину, тата, маму. І мріяв. Мріяв про мир на рідній землі. Зі зброєю в руках стояв на варті свободи і незалежності. І загинув як герой.

Останній бій захисник прийняв біля смт. Стельмахівка Сватівського району Луганської області. Воїн закрив собою товаришів.

На малій батьківщині полеглого земляка зустрічали на колінах. Сльози, біль втрати. У скорботному мовчанні нацгвардій ці, бойовому побратиму останні почесті. Заупокійна літія. Над Миколаївкою Сухополов’янської громади плине кача.

З воїном Олександром Яременком прощаються рідні, односельці, керівництво громади, друзі, бойові побратими. Прощається Україна. Хвилина мовчання. Стукіт метронома. Стукіт сердець. Герої не вмирають.

Поховали воїна не сільському кладовищі. Олександру Яременку вічна пам’ять. Захисник віддав своє життя за мир і спокій, за рідну неньку Україну.

Телеканал ТІМ.

Поширити