Головна » Новини » Новини Прилук » Представники Дергачівської міської військової адміністрації з робочим візитом відвідали Прилуччину

Представники Дергачівської міської військової адміністрації з робочим візитом відвідали Прилуччину


Представники Дергачівської МВА відвідали Прилуччину. Головна мета — пересвідчитись, як прийняли евакуйованих тренерів, вихованців та коней Дергачівської кінно-спортивної школи.

Нагадаємо, спортивна школа була змушена тікати від постійних обстрілів рашистів. У травні Прилуччина, а саме село Дідовці, прихистили їх у себе. Коней розмістили у приватній конюшні, її на безоплатній основі надав у користування народний депутат України Валерій Дубіль.

На зустріч з представниками Дергачівської МВА прибули і представники місцевих органів влади, які доставили предмети побуту для людей та їжу для коней. Поспілкувались із заступницею начальника Дергачівської МВА Інгою Токаренко.


Дергачівська громада зараз перебуває під постійними ворожими обстрілами. Найближчий населений пункт розташований за 3 кілометри від кордону з росією, яка руйнує критичні об’єкти, будинки та установи.

Два тижні тому ворог все-таки зруйнував приміщення школи та як говорить директор Оксана Синієва Дергачівська кінно-спортивна школа продовжує існувати та працювати на Прилуччині.

На сьогодні основну підтримку спортивній школі надають волонтери, жителі громади, меценати та приватні підприємці. З бюджету Дергачівської громади фінансують заробітну платню тренерам, люди, які супроводжують коней намагаються працювати на новому місці.
Головне, що тут все спокійно, люди облаштовують побут, коні вже трохи призвичаїлися. Місцеві жителі дуже добре відносяться до школи. Є якась впевненість що все буде добре.
Кінно-спортивна школа чекає на перемогу.

Поширити