Головна » Новини » Новини Прилук » Майбутнє України. У Сухополов’янській громаді відзначили обдарованих дітей

Майбутнє України. У Сухополов’янській громаді відзначили обдарованих дітей


Віолета Дейнека, переможниця обласного етапу всеукраїнських олімпіад з історії, учасниця міжнародних проектів, одинадцятикласниця Сухополов’янського ліцею емоційно розповідає, що для неї навчання.

Внутрішня самовпевненість, наполегливість, бажання вчитися і досягати мети – все це притаманно молодому поколінню, учням та ученицям ліцею Сухополов’янскої громади, які своїми досягненнями примножують славу малої батьківщини та неньки України.

Напередодні Дня захисту дітей сільський голова Сухополов’янської сільської ради Денис Росовський відзначив 26 юних дарувань.

Останні хвилини перед урочистостями, хвилювання, емоції, відчуття гордості за тих, хто в майбутньому поповнить ряди української еліти.


Гордістю за своїх дітей, учнів сповнені батьки, педагоги, вся громада. Посіяне розумне, добре, вічне проросло і дало плоди.

Постійна увага і підтримка керівництва всієї Сухополов’янської громади дітям загиблих героїв-захисників. Вони також присутні на урочистостях. Наймолодшому з них немає і двох років, найстаршому п’ятнадцять. Їхні батьки віддали життя, аби доньки і сини жили під мирним небом рідної держави. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-земляків Павла Жуйкова, Віктора Лавренчука, Анатолія Потієнка, Олега Проценка, Артура Котовича, Генадія Роліна, Анатолія Трофімова, Андрія Ситника, Олександра Руденка, Дмитра Шеня і всіх захисників, що поклали душу й тіло за нашу свободу.

По закінченню урочистостей учасники заходу сфотографувалися на добру згадку, наймолодші бавилися на дитячому майданчику, всі разом пригощалися смаколиками.

Телеканал ТІМ.

Поширити