Головна » Новини » Новини України » На Чернігівщині від електропостачання можуть відключати побутових споживачів

На Чернігівщині від електропостачання можуть відключати побутових споживачів


На Чернігівщині від електропостачання можуть відключати побутових споживачів. Вночі 8 травня росіяни здійснили масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури відразу у 6 областях. Це вже 5 масований удар по енергетиці з кінця березня.

Внаслідок цих ударів з ладу виведено частину обладнання, яке забезпечує виробництво і передавання електроенергії. Нажаль, через дефіцит потужності у об’єднаній енергетичній системі України, є необхідність її обмеження. Тому згідно з розпорядженнями диспетчерської служби НАЕК «Укренерго» з 18 години 9 травня до 17 години 10 травня у Чернігівській області будуть введені графіки обмеження потужності для непобутових споживачів, які згідно з вимогами чинного законодавства були до них включені.


Щоб не допустити масових і тривалих відключень для житлового сектору, а також уникнути обмежень електропостачання для критично важливих об’єктів соціальної інфраструктури зараз усі споживачі – і населення, і бізнес, – мають свідомо підійти до використання електроенергії, особливо у ранкові та вечірні пікові години з 8.00 до 11.00 та з 17.00 до 23.00. У цей період люди зазвичай масово вмикають більш енергоємні прилади, які створюють додаткове навантаження на систему.

Якщо ми не дотримуватимусь цих простих правил і спричинимо збільшення дефіциту електроенергії енергетикам доведеться вдатися до впровадження графіків аварійних відключень, повідомляють на офіційному сайті «Чернігівобленерго».

ТК Прилуки.

Поширити