Головна » ТІМ-ТБ » Двоє молодих підприємців з Прилук, під час повномасштабної війни відкрили нову успішну ресторацію

Двоє молодих підприємців з Прилук, під час повномасштабної війни відкрили нову успішну ресторацію


Пів року тому у Прилуках відкрилася нова ресторація. Її засновники молоді і прогресивні підприємці. Обидвом по 26. Та попри свій молодий вік хлопці успішно розвивають свій бізнес, сплачують податки та створюють нові робочі місця. Ідея прийшла Сергію Хоменку, ще коли хлопець працював у столиці офіціантом. І саме повномасштабне вторгнення змусило повернутися додому і діяти рішуче.

Картинна галерея, про яку згадує Сергій і є родзинкою закладу. Ідея полягає в тому, аби знані митці могли презентувати у цій затишній залі свої мистецькі твори.


Нині тут експонується виставка картин прилуцького художника Павла Бережного, та скоро її замінять роботи не менш цікавого прилуцького митця. Та не картинами єдиними. В «Бандері» хлопці організовують стендапи та цікаві зустрічі, аби гості могли розвиватися культурно а не лишень їсти та пити.

За пару місяців ці двоє змогли трансформувати гігантський старий занедбаний ресторан у сучасний прогресивний заклад. Який сьогодні користується чималим попитом серед прилучан та гостей міста. Цікавимося, як хлопцям це вдалося в період воєнного стану.

Партнер по бізнесу Сергія теж хлопець досить ризиковий. Каже, за будь яких обставин хоче розвиватися і ненавидить усе, що притуплює роботу його мозку. Тому ризикувати не боїться.

Відкрити власну справу під час повномасштабної війни було надто ризиковано, діляться хлопці. Та хто не ризикує, той самі знаєте що…

Цікавимося у хлопців, як з’явилася назва ресторації.

Родзинкою кухні є соковиті реберця на грилі із соусом барбекю, це просто пальчики оближеш, рекламує Сергій.

А ще хлопці активно займаються волонтерством, бо якщо ти не в ЗСУ, то ти для ЗСУ.

Ось так в тандемі молоді підприємці навіть у скрутні часи наполегливо розвивають свій бізнес. Уже вкотре доводячи, що українці – нація незламних.

Телеканал ТІМ.

Поширити