Головна » Новини » Новини світу » Померла українська акторка, яка стала зіркою фільму «Діамантова рука»

Померла українська акторка, яка стала зіркою фільму «Діамантова рука»


Вікторія Островська, яка блискуче виконала роль повії у «Діамантовій руці» пішла з життя у 85 років.

Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Telegram-канал телеведучого Андрія Малахова.

Вікторія Островська, яка заслужила славу завдяки своїй участі у культовому фільмі «Діамантова рука» та зіграла роль повії, померла 13 лютого.

Актриса виконала далеко не головну роль, проте вразила глядачів, а її крилатий вислів «Цигель-цигель, ай-лю-лю» став легендарним.

Ходили чутки про те, що рідні під кінець життя кинули її напризволяще, залишивши в злиднях. Але деталі смерті акторки невідомі.

«Багато років тому помічник Леоніда Гайдая помітив її прямо на вулиці. Режисерові була потрібна яскрава артистка та Островську взяли у фільм без проб. Наступною була епізодична роль у фільмі «Старий знайомий», і на цьому її кар’єрі в кіно настав кінець. Неймовірно драматична доля. Дуже шкода. Царства небесного», – завершив допис телеведучий.

Факти з біографії Вікторії Островської

Вікторія народилась та прожила багато років свого життя у Києві. В столиці України вона закінчила державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. Утім, мріям про успішну акторську карʼєру не судилося стати реальністю.

Після здобуття вищої освіти Островська деякий час працювала диспетчером на автобазі. Згодом вона випадково все ж потрапила на знімальний майданчик – це була «Діамантова рука». Для акторки це був той випадок, коли навіть така маленька роль змогла стати справжньою окрасою фільму. Колоритну рудоволосу дівчину легкої поведінки цитували всі глядачі радянської комедії.

Після фантастичної ролі актрису не часто кликали у кіно. Ніхто не сприймав її як серйозну акторку, натомість усі пропонували другорядні роли на кшталт повії. Не змогла відшукати вона свого місця і на сцені, хоча деякий час все ж працювала в Дніпропетровському академічному театрі.

Доля Островської була непростою. Вона працювала і прибиральницею, і бібліотекаркою, і навіть тренером з аеробіки. Нереалізованість у професії призвела до того, що жінка поринула в глибоку депресію.

«І раптом – зрив. Моторошна депресія. Накопичилося! Матеріальні муки, зміна професій, невдача в кіно, маленька дитина, хвора мама… Від усього цього хотілося накласти на себе руки. Сльози лилися як із відра. За три тижні схудла на 13 кілограмів», – розповідала якось Островська.

РБК-Україна.

Поширити