Головна » ТІМ-ТБ » В ході 49-ї сесії затвердили Почесну відзнаку загиблим героям та виділили кошти на підтримку ЗСУ

В ході 49-ї сесії затвердили Почесну відзнаку загиблим героям та виділили кошти на підтримку ЗСУ


У Прилуках затвердили Почесну відзнаку загиблим героям. Відповідне рішення депутати прийняли в ході 49-ї сесії міської ради. Щоправда цьому рішенню передували довготривалі дискусії серед громадськості. Тут думки рідних загиблих захисників розділилися. Одних відзнака «Захисник України – герой прилуцької громади» влаштовує, інші ж наполягають на присвоєнні усім загиблим героям звання «Почесний громадянин міста».


Розділилися думки щодо присвоєння нагороди загиблим героям і серед депутатів.

В результаті довготривалих дискусій депутати таки голосують за відзнаку «Захисник України – герой прилуцької громади». А рідні загиблих героїв не полишають надії, що до їх думки міська влада дослухаються і таки підніме питання про присвоєння усім загиблим героям звання «Почесний громадян міста».

Жвава дискусія в ході сесійного засідання, за участі рідних загиблих героїв та громадської активістки Марини Паянок, була викликана відчаєм, через небажання бути почутими місцевою владою, резюмує депутат Артем Рожко.

В ході сесійного засідання обранці також розглянули міські цільові програми «Тероборона міста Прилуки» та «Підтримка ЗСУ на 2024 рік».

Своїми голосами депутати підтримали це рішення.

Обранці своїм рішенням також виділили кошти на реалізацію міських цільових програм на підтримку ЗСУ. Загалом у роботі 49-ї сесії Прилуцької міської ради 26 січня взяли участь 23 депутати із 34-х обраних.

Телеканал ТІМ.

Поширити