Головна » Новини » Новини Прилук » Ліцеї №1 та №7 отримають ресурсну допомогу від Міжнародного донора

Ліцеї №1 та №7 отримають ресурсну допомогу від Міжнародного донора


Прилуцькі ліцеї №1 та №7 отримають фінансування в рамках всесвітньої продовольчої програми від ООН. З 2023 року в Україні діє проект щодо грошової підтримки програми харчування учнів 4 класів. Весною прилуцькі школи долучилися до конкурсного відбору у цій ініціативі. За результатами ліцеї №1 та №7 мають можливість отримати ресурсну допомогу від міжнародного донора.


Ще у вересні 2023 року програма почала діяти у Чернігівській області. З нашого регіону загалом відібрано 37 навчальних закладів. Всього у ініціативі візьме участь майже 5,5 тис. дітей, у Прилуках – 563 учні, розповідає директорка ліцею №1 Олена Рогальова.

Згідно договору комбінат шкільного харчування «Шкільний» розробляє меню. Це комунальне підприємство протягом багатьох років користується довірою прилуцьких батьків і має високі показники якості роботи. Тому ще й вересні обрано шлях зменшення батьківської плати, розповідає Олена Рогальова.

Куратори проекту ООН вважають, що саме для учнів 1-4 класів необхідно сформувати навички здорового харчування.

Кошти від донора ще не надходили, тривалий час зайняло підписання відповідних угод. За фінансування міжнародних донорів у ліцеях планують відшкодовувати частину оплати, що лягає на плечі батьків, а це – 30% від загальної суми.

Наразі прилуцькі ліцеї очікують на кошти, які передбачені програмою на 2023-2024 навчальний рік; ця ініціатива реалізується відповідно саме навчального, а не календарного року.

ТК Прилуки.

Поширити