Головна » ТІМ-ТБ » Великі справи маленьких волонтерів: як дітлахи Прилук наближають перемогу

Великі справи маленьких волонтерів: як дітлахи Прилук наближають перемогу


Імпровізований кіоск просто неба у центрі Прилук облаштували Тимур та Кирил. Тут продають свій нехитрий крам з патріотичною символікою. Все щоби допомогти Прилуцькому тербату.

До речі, найбільший попит серед містян саме на прапорці України, діляться юні волонтери.

Загалом, прилучани залюбки долучаються до збору коштів. Хтось купує вподобані товари, а хтось просто кидає гроші до банки зі словами «Слава Україні».


Під час війни кожен має приносити користь, каже Тимур. Ще в перші дні повномасштабного вторгнення малий відніс всі свої дитячі заощадження до волонтерського хабу 5-го ліцею. Тоді побачене вразило його до глибині душі. Сотні волонтерів крутилися, мов бджілки у вулику. Хтось зварював їжаки, хтось пакував волонтерку, хтось плів маскувальні сітки, чи готував їжу. І тоді хлопчик твердо вирішив, що теж має доєднатися до волонтерського фронту аби бути корисним.

У Прилуках неймовірні люди, резюмують юні волонтери.

Усі зібрані кошти хлопці планують передати до соборного хабу, яким опікується настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці отець Віталій (Юрочко).

Сьогодні тисячі дітлахів по всій країні проміняли безтурботні ігри на подвір’ї чи у гаджетах та відпочинок на клопітку щоденну працю, щоби допомогти нашому війську. Вони наш надійний тил і гордість, кажуть містяни. Пензлем, чи піснею. Своєї кмітливістю і вправністю вони наближають нашу перемогу. Свідомі з пелюшок маленькі герої України.

Телеканал ТІМ.

Поширити