Головна » ТІМ-ТБ » З міського бюджету Прилук відтепер перевізникам компенсуватимуть 10 грн за пільговий проїзд школяра

З міського бюджету Прилук відтепер перевізникам компенсуватимуть 10 грн за пільговий проїзд школяра


Навантаження на міську казну: з міського бюджету Прилук відтепер перевізникам компенсуватимуть не по 3, а по 10 грн за пільговий проїзд школярів. У Прилуках відбулися певні зміни, які стосуються перевезення школярів.


Талонна система так і продовжує діяти. А ось сума вартості перевезення школяра, яка компенсується з міської казни, значно зросла із 3 до 10 грн.

Нагадаємо, у Прилуках право на отримання пільгових талонів мають ті школярі, які проживають на значній відстані від навчального закладу і добираються до нього громадським транспортом. Пред’являючи пільговий талон, дитина їде безкоштовно, проте вартість цього талону у сумі 10 грн перевізнику мають компенсувати з міського бюджету, пояснює заступник прилуцького міського голови Олександр Сивенко.

І дійсно для перевізників це гарне матеріальне забезпечення. А ось на міську казну чимале навантаження. У Прилуках 1200 школярів. І з них понад 900 користуються пільговим проїздом у громадському транспорті. А це понад 3 млн грн витрат з міського бюджету.

Напередодні в ході засідання однієї з бюджетних комісій депутатами виносилася пропозиція взяти за основу приклад Ніжина. Там пільговий проїзд для школярів становить 5 грн. Його оплачують батьки без жодних компенсацій з міської казни. При цьому усіх все влаштовує, у тому числі і перевізників. Вони не вимагають як прилуцькі по 10 грн. Деяким депутатам тоді ця ідея сподобалася, та все ж вирішили обрати прилуцький варіант.

На сьогодні талони для пільгового проїзду школярів уже готові, резюмує Олександр Сивенко.

Проте це ще не всі зміни, які стосуються саме перевезення школярів, інформує Олександр Сивенко.

Нагадаємо талонна система перевезення школярів діє лише у навчальний період.

Телеканал ТІМ.

Поширити