Головна » Новини » Новини України » Україна почала виробляти артилерійські системи за стандартами НАТО

Україна почала виробляти артилерійські системи за стандартами НАТО

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official


Україна почала виготовляти артилерійські системи за стандартами НАТО, а також удвічі збільшила випуск боєприпасів. Про це повідомив міністр зі стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін під час свого виступу у швейцарському Давосі.

«Нині ми переживаємо унікальний досвід переходу від стандартів радянської спадщини до стандартів НАТО і вже почали виробляти артилерійські системи за стандартами НАТО. Це те, чому ми маємо приділяти найбільшу увагу», – сказав Камишін.

Міністр додав, що потреба в недостатніх компонентах закриватиметься шляхом створення спільних підприємств із партнерами з інших країн.

«Бракує компонентів, бракує вибухових речовин. Тому ми маємо приділяти увагу спільному виробництву з європейськими та американськими компаніями. Впевнений: спільні зусилля дадуть відповідні результати», – наголосив він.

Камишін додав, що Україна також почала працювати над комплектацією гібридних систем протиповітряної оборони та розширенням виробництва дронів та тепловізорів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна цього року має намір збільшити потужності свого оборонно-промислового комплексу одразу вшестеро.

slovoidilo.ua

Поширити