Головна » Новини » Новини світу » Підраховано, скільки людей житиме на Землі у 2024 році

Підраховано, скільки людей житиме на Землі у 2024 році

Фото: pexels.com

На початку 2024 року населення нашої планети досягне позначки у 8 мільярдів.
Загалом протягом 2023 року на Землі стало на 75 мільйонів більше мешканців порівняно з минулим роком.

При цьому світові темпи зростання населення показують трохи менш як 1%. Щоб дійти з 7 до 8 мільярдів, людству знадобилось 12 років.

Як свідчать дані Бюро перепису населення США, на світанку 2024 року у світі кожної секунди буде народжуватись 4,3 людини, а ще 2 – помирати. Однак загальна кількість мешканців планети досягне 8 мільярдів.

У 2024 році в США очікується одне народження кожні дев’ять секунд і одна смерть кожні 9,5 секунди. Попри ці цифри, імміграція відіграватиме ключову роль у запобіганні скороченню населення.

Експерти очікують, що чиста міжнародна міграція додаватиме одну людину до населення США кожні 28,3 секунди. Загалом сукупність народжуваності, смертності та чистої міжнародної міграції сприятиме приросту на одну особу кожні 24,2 секунди.

Сполучені Штати, темпи зростання яких вдвічі нижчі від середньосвітових, стикаються з демографічними змінами, які можуть змінити темпи зростання на наступне десятиліття.

Раніше ми писали, що журналісти британського видання The Economist обрали Грецію найкращою державою 2023 року. Попри недосконалість Греції, вона посіла перше місце за те, що може впроваджувати вдалі економічні реформи навіть «на межі краху».

psm7.com

Поширити