Головна » ТІМ-ТБ » Обговорення теми нагородження загиблих героїв. Регламентна комісія пропонує внести зміни до положення

Обговорення теми нагородження загиблих героїв. Регламентна комісія пропонує внести зміни до положення


Світлана Неділько, сестра загиблого воїна, прилучанина Руслана Семирозума, одна з тих, хто підтримує ініціативу небайдужих представників Прилуцької громади про присвоєння нашим землякам, які загинули у російсько-українській війні, звання «Почесний громадянин міста».


Вперше про відзначення загиблих воїнів-захисників на рівні Прилук заговорили більше року тому. Для розгляду пропозиції владі знадобилося чимало часу. Питання про присвоєння загиблим захисникам звання «Почесний громадянин міста» заморозили.

На початку грудня 2023 року ініціативна група знову починає говорити про відзнаку загиблим землякам і 4 грудня подає петицію до міськради, за яку було зібрано більше 100 підписів за добу.

Вже 5 грудня у міськраді створено робочу групу, де обговорюється ескіз абсолютно нової відзнаки для загиблих «Захисник України, герой Прилуцької громади». До відзнаки додається і одноразова грошова допомога.

З думкою родин загиблих влада рахувалася. Проте більшості хто за присвоєння звання почесного громадянина міста Прилук так і не почула.

Ініціативна група родин загиблих рук не опускає. Знову зібрали підписи, подали ще одну петицію. Питання вкотре розгадалося на регламентній комісії. Перше засідання було 12 грудня, а 19 грудня комісія зібралася на нейтральній території. З різних причин комісія не може зібратися у повному складі, проте кворум є.

Комісія розглянула звернення ініціативної групи, обговорила можливість внесення змін до положення «Про присвоєння звання почесного громадянина міста» в тому числі і про можливість надання сім’ям загиблих одноразової виплати, розглянула пропозицію щодо зміни складу комісії, яка виносить подання про присвоєння звання почесного громадянина міста Прилук.

Рекомендація регламентної комісії надіслана представникам влади, ініціативна група родин загиблих сподівається, що їх почують.

Телеканал ТІМ.

Поширити