Головна » ТІМ-ТБ » В ході засідання постійної депутатської комісії депутати знову голосували за «кота в мішку»

В ході засідання постійної депутатської комісії депутати знову голосували за «кота в мішку»


29 листопада у Прилуках відбулося спільне засідання постійних депутатських комісії з питань соціально-економічного розвитку та з гуманітарних питань. На порядку денному 40 надважливих питань, які стосуються прийняття бюджету на 2024 рік.


Це програми, що стосуються фактично усіх важливих сфер – медицини, освіти, соціального захисту, цивільної оборони, молодіжної політики. Матеріали за порядком денним депутатам надійшли за декілька днів, а відтак часу на опрацювання важливих бюджетних питань було обмаль. А тому засідання було затяжним та викликало безліч жвавих дискусій. Бо хтось був не в темі, а хтось не встиг вивчити питання. Як ось, для прикладу, погодження проекту міської цільової програми по «Утримання безпритульних тварин у реабілітаційному центрі».

Програма з утримання безпритульних тварин, на яку планують виділити майже 2 млн, не працює, її треба переробляти, в один голос погоджуються депутати, а потім дружно підіймають руки та за неї голосують, бо ж треба протягнути.

А ось програма з розвитку культури та спорту, на яку очільниця відділу просить 614 тисяч, викликає у влади безліч запитань. Очільниця міста усіляко ухиляється від виділення цієї суми коштів, бо вбачає в цьому корупційну складову. Мова про фінансування поїздок юних спортсменів на змагання та організацію спортивних заходів. Те ж саме стосується і виділення коштів на програму по протидії насильству.

На прикладі цієї програми не складно зрозуміти, як в авральному режимі пишуться програми та проводяться розрахунки. Цікавимося у заступника голови бюджетної комісії Івана Руденка чи достатньо йому було часу на опрацювання проектів міських цільових програм.

До слова, проекти міських цільових програм на сайті міської ради було оприлюднено 28 листопада, зауважує депутат міської ради Артем Рожко.

Депутатка міської ради Євгенія Авер’янова теж каже, що часу на опрацювання таких важливих питань у депутатів було обмаль. З урахуванням того факту, що на наступний день, тобто 30 листопада вже планується проведення сесії. А відтак обранці знову голосуватимуть за «кота в мішку».

Прилучани вже стали свідками того, як у нас в дощ ремонтуються дороги, а в сніг мало би ремонтуватися футбольне поле зі штучним покриттям. Ці рішення депутати хаотично прийняли в ході останньої сесії міської ради. І завтра, хаотично приймаючи бюджет, ми знову наступимо на ті ж самі граблі, кажуть депутати.

Опісля засідання депутатських комісій проведено засідання виконкому, повним ходом готуючись до позачергової спонтанної сесії. Аби знову голосувати за «кота в мішку».

Телеканал ТІМ.

Поширити