Головна » ТІМ-ТБ » Листопадова традиція Прилук – повним ходом під дощем асфальтують ями на дорогах

Листопадова традиція Прилук – повним ходом під дощем асфальтують ями на дорогах

Як би так заасфальтувати, щоби не дуже заасфальтувати?!

На календарі екватор листопада, а в Прилуках – вже традиційно! – повним ходом киплять роботи з ремонту дорожнього полотна. Аврально, без тендерів – 5 млн. з міської казни, виділених на останній сесії, закатують в асфальт.


Ями латають в турбо-режимі по всьому місту. І все би добре, аби не дощ, який зовсім неочікувано пішов в середині листопада. Упс, і зовсім неочікувано зіпсував грандіозні плани.

Робота кипить, техніка працює, камера знімає, гарячий асфальт парує, а дощ його рясно поливає. Ну хто би міг подумати, що погода, яка завжди працювала на користь міської влади Прилук, сьогодні так підведе. Треба негайно вживати заходів. Секретар Прилуцької міської екстрено виїздить на вулицю Земську і наказує виконавцю робіт ФОП Козенко призупинити роботи у зв’язку з несприятливими погодними умовами!

Призупинить призупинили, але ж роботи з ремонту проводилися від самого ранку. І це при тому, що синоптики прогнозували той ненависний дощ. А відтак асфальт, який вже встигли укласти, не встиг навіть як слід улягтися. Про користь від такого ремонту годі говорити. Та для міської влади Прилук головне – то вскочити в останній вагон потяга, поставити галочку та відмити гроші.

Попереду ще ой як багато не відремонтованих ділянок. А на вулиці до нового року навряд чи розпогодиться. Зважаючи на прогноз, до кінця тижня варто вже очікувати снігу. І тут питання – чи вистачить у міського голови заступників, аби екстрено призупиняти всі роботи з кожним початком рясних опадів?

Роботи не початий край. Та жарти жартами, а прилучани знову в програші. Асфальт з ям повисипається раніше звичного.

Телеканал ТІМ.

Поширити