Головна » ТІМ-ТБ » Сесія міськради: розподілили 110 млн. гривень, призначили нових заступників

Сесія міськради: розподілили 110 млн. гривень, призначили нових заступників


В ході 46-ої позачергової сесії Прилуцької міської ради депутати в авральному режимі розпорошили понад 110 млн. міської казни, та призначили двох заступників міської голови. На засідання з’явився 21 депутат, а відтак був кворум.


Загалом, сесія складалася з двох частин. На першу виносилося 4 важливі питання: підтримка ЗСУ та затвердження міських цільових програм – профілактики правопорушень і надання населенню вторинної медичної допомоги. Була і друга спонтанна частина сесійного засідання, на порядку денному якої неочікувано виникло понад 50 питань. Серед них і призначення двох заступників мера. Та про все по порядку.

Уже перше питання про виділенням коштів на ЗСУ викликає жваву дискусію серед депутатів. Думки щодо виділення суми коштів розділяються.

В сесійному засіданні оголошується 30-хвилинна перерва для того, аби обранці мали можливість досягти згоди. В результаті виноситься пропозиція додати до 10-ти мільйонів ще 17 на підтримку ЗСУ. Дане питання знайшло 20 голосів підтримки. Власне як і два наступні про підтримку програми профілактики правопорушень та виділення коштів на зарплати медикам.

Після усіх підтриманих важливих питань, перша частина сесії завершується. Депутати резюмують, від неї очікували більшого.

Вже після завершення сесійного засідання очільниця міста пропонує обранцям залишитися, аргументуючи це тим, що на порядку денному понад 50 невирішених питань.

В результаті сесійну залу покидає Олександр Прозур та Юлія Марченко від «слуг народу», а також Євгенія Аверянова і Володимир Назім від фракції «Наш край». Кворум допоміг втримати Павло Сакадьол від партії «Батьківщина», та депутат Артем Гензель від «Європейської солідарності», який більше року ігнорував сесійні засідання. Ось як коментує появу свого колеги однопартієць Сергій Чміль.

Серед надважливих питань другої частини сесійного засідання – призначення двох заступників, наголошує очільниця міста. Депутатка Тетяна Пахомова від «слуг народу» зайняла посаду заступниці з гуманітарних питань, яку раніше обіймала Тетяна Шкуренко.

Сергій Чміль став заступником мера з надзвичайних питань. Посада нова, викликана потребами часу, пояснює Сергій.

Окрім надважливих призначень в ході другої частини сесійного засідання обранці розподілили понад 70 млн. грн. на фінансування міських цільових програм та капітальних видатків.

Загалом, в ході спонтанного сесійного засідання обранці під гарячу руку розподіляють понад 110 млн. грн. міської казни. А оскільки гроші слід освоїти до кінця року, то знову в авральному режимі ремонтуватимуться укриття та лататимуся по снігу ями на дорогах.

Одним словом, прилучани вже вкотре стали заручниками політичних маніпуляцій.

Телеканал ТІМ.

Поширити