Головна » Новини » Новини України » У Криму впевнені, що після удару по штабу ЧФ, Керченський міст знищать остаточно – Чубаров

У Криму впевнені, що після удару по штабу ЧФ, Керченський міст знищать остаточно – Чубаров

Кримський міст / Фото: Associated Press

У окупантів збільшуються панічні настрої після чергової атаки ЗСУ по Криму.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів, що після удару по штабу Чорноморського флоту у Криму люди з проросійською позицією починають ставити вимоги до влади стосовно систем протиповітряної оборони.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Еспресо».

Як розповів Чубаров, гауляйтер Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що під час пожежі в штабі Чорноморського флоту все навколо згоріло.  

«Він каже, що там була ікона з зображенням адмірала Ушакова, який зарахований російською православною церквою до «лику святих». І нібито рама дерев’яна згоріла, але полотно, на якій зображено адмірала ціле. Він хоче 15 жовтня провести хресну ходу по всіх населених пунктах Севастополя», – повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу.

Рефат Чубаров також додав, що мешканці тимчасово окупованого Криму навіть прогнозують, що будуть нові атаки, а Керченський міст буде знесено.

Нагадаємо, речник Повітряних сил Юрій Ігнат, розповів, що ЗСУ завдали показовий удар по будівлі штабу командування Чорноморського флоту Росії в Севастополі, де відбувалися певні заходи у ворога.

ТСН.

Поширити