Головна » Новини » Новини України » Ракети на штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі допомогли навести російські офіцери – Kyiv Post

Ракети на штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі допомогли навести російські офіцери – Kyiv Post

Дим над штабом Чорноморського флоту Росії в Севастополі (Фото:Андрій Цаплієнко/ Телеграм)

Офіцери ВМФ країни-агресора Росії «зливали» Україні інформацію про місцеперебування та діяльність своїх командирів в обмін на грошову винагороду, пише Kyiv Post з посиланням на партизанський рух українців і кримських татар Атеш.

Співрозмовник журналістів сказав, що затримки з виплатами зарплат від країни-агресора самі по собі не змушують російських окупантів йти проти кремлівського режиму, і що ті, хто їм допомагає, також вважають, що Росія веде злочинну війну, яку потрібно припинити.

«Але матеріальна винагорода тільки допомагає їм ухвалити рішення про співпрацю з рухом Атеш, вона слугує додатковим стимулом», — додав він.

У русі не уточнили, скільки грошей отримали інформатори серед окупантів, але сказали, що цього було достатньо для «покриття ризиків» для офіцерів та їхніх родин. За словами партизанів, йдеться про російських офіцерів, які мають доступ до «загальної діяльності командування [Чорноморського флоту]».

«Ми підтримуємо зв’язок із різними представниками спеціалізованих агентств, і всі вони однаковою мірою отримують необхідну інформацію, яку ми можемо їм надати», — сказав представник Атеш.

Нагадаємо, 22 вересня в Севастополі прогриміли потужні вибухи. Гауляйтер Михайло Развожаєв визнав ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ.

За даними ЗМІ, для цього використовували британські ракети Storm Shadow. Бійці ССО навели ракети на штаб під час наради керівного складу ЧФ РФ.

Сили спеціальних операцій заявили, що внаслідок атаки на штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі було ліквідовано 34 російських офіцерів, серед яких командувач ЧФ РФ. Ще 105 окупантів було поранено.

New Voice.

Поширити