Головна » ТІМ-ТБ » У Прилуках статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, вже отримала 101 особа

У Прилуках статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, вже отримала 101 особа


Нажаль, чимало дітей в Україні замість щасливого життя пережили усі жахіття війни. Держава забезпечує їх соціальний захист наданням статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Право на його отримання мають діти, які під час воєнних дій не досягли повноліття та зазнали чи то фізичного чи психологічного насильства.


То ж до яких органів необхідно звернутися, та який пакет документів підготувати – цікавимося у центрі соціальних служб, бо саме тут видають один з необхідних документів – висновок оцінки потреб сім’ї.

На сьогодні майже 3 тисячі родин вже записалося на прийом до прилуцького центру соцслужб для здійснення оцінки потреб сім’ї. Таким чином запис вже ведеться на червень 2025 року. Оскільки свою заявку я подала напередодні, то сьогодні вже отримую готовий висновок.

Уже з готовим висновком оцінки потреб сім’ї та рештою зібраних документів прямуємо до служби у справах дітей та знайомимося з подальшою процедурою. Тут пропонують написати заяву на отримання статусу та детально пояснюють, що ж він означає.

Фактично отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних конфліктів, покладено на службу у справах дітей, каже начальниця служби у справах дітей Прилуцької міської ради Людмила Кулій.

Тож для отримання статусу вам необхідно написати заяву, до неї додати висновок оцінки потреб сім’ї, копію свідоцтва про народження дитини, витяг про місце реєстрації та паспорт заявника.

Цікавимося, що ж дає цей статус. Поки що держава обдумує це питання. Проте, якщо у дитини є право отримати цей статус – вона має його отримати, адже ми не знаємо, що буде надалі.

Телеканал ТІМ.

Поширити