Квіти вчителям на 1 вересня чи краще гроші на ЗСУ? Думка прилучан
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2023/08/2023-08-30_211149.jpg)
Днями у соціальних мережах розв’язалася жвава дискусія. Тема актуальна: квіти вчителям на 1 вересня чи краще гроші на ЗСУ? «Події» вирішили запитати думку містян з цього приводу.
Дехто з прилучан вважає – квіти дарувати потрібно, але і не забувати про ЗСУ.
Свою думку містяни агрументують…
Прилучани кажуть, попри складнощі та війну в країні, потрібно цінувати кожен момент життя. Подарувавши квіти можна висловити свою повагу до вчителів, а дати пожертву на ЗСУ – щиру вдячність військовослужбовцям за можливість розпочати новий навчальний рік у вільній та незалежній Україні.