Головна » ТІМ-ТБ » У рамках проекту «Ти як?» на Прилуччину приїздила заступниця голови Чернігівської ОДА

У рамках проекту «Ти як?» на Прилуччину приїздила заступниця голови Чернігівської ОДА


16 серпня у Прилуках відбулася зустріч з представниками територіальних громад за участі заступниці голови Чернігівської обласної державної адміністрації Жанни Шерстюк та радниці з питань ментального здоровʼя на громадських засадах голови обласної державної адміністрації Інни Чистенко. Візит посадовців на Прилуччину пройшов у рамках проєкту першої леді Олени Зеленської. Нагадаємо, навесні цього року в Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської, запустили онлайн-проєкт із підтримки ментального здоров’я в умовах війни.


На зустрічі були присутні представники територіальних громад Прилуччини: зокрема Срібнянської, Ладанської, Варвинської, Сухополов’янської, Линовицької, Яблунівської, Талалаївської, Парафіївської та Малодівицької. Посадовці разом з представниками громад обговорили тему психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб та соціально вразливих категорій населення.

На завершення заходу учасники отримали буклети зі спеціальними вправами, що допоможуть зберегти ментальне здоров’я під час війни.

Телеканал ТІМ.

Поширити