Головна » Новини » Новини Прилук » Танцюристи Ніжинського зразкового дитячого ансамблю «Вікторія» гідно представили Україну

Танцюристи Ніжинського зразкового дитячого ансамблю «Вікторія» гідно представили Україну


Український гопак підкорив Міжнародний фестиваль у Греції. А запалювали на ньому юні танцюристи з Ніжинського зразкового дитячого ансамблю «Вікторія». Колектив презентував яскраву концертну програму, прагнучи максимально передати національний колорит українських народних танців. У фестивалі взяли участь 6 десятків дітлахів віком від 3 до 17 років.


Щоб гідно представити свою країну на міжнародному фестивалі, танцюристи понад рік відточували свою майстерність на репетиціях. Попри повітряні тривоги декілька разів на тиждень зустрічалися на репетиціях де відточували кожен рух.

Ніжинський ансамбль танцю «Вікторія» залишив у організаторів, учасників і гостей фестивалю найяскравіші враження. Танцюристи підкорювали серця глядачів складними трюками і щирими емоціями. Як зазначають учасники, вони отримали безліч захоплених відгуків від організаторів фестивалю та колег-танцюристів з інших країн. Діти пишаються тим, що гідно представили Україну на міжнародному рівні.

Вихованка дитячого зразкового ансамблю танцю «Вікторія» Юліана ось уже 12 років професійно займається танцями і дуже мріє стати хореографом. Від поїздки до Греції дівчина просто у захваті.

Вже 25 років пані Вікторія Вишнева є керівником дитячого танцювального ансамблю, названого на її честь. За цей час колектив був неодноразовим переможцем на українських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Учасники ансамблю «Вікторія» відточують майстерність в різних видах танцю, ділиться хореографиня.

Велику допомогу і підтримку ансамблю надає міська влада Ніжина. Зокрема яскраві українські костюми допоміг придбати Ніжинський міський голова.
Учасники ніжинського танцювального ансамблю «Вікторія» через яскраву програму на Грецькому фестивалі змогли максимально передати національний колорит українських танців та гідно представити країну на міжнародному рівні.

Телеканал ТІМ.

Поширити